Dovolená v Chorvatsku má stále své kouzlo. Ubytujte se v Apartmánech Kraris u Karlobagu, užívejte si snadný přístup k moři a vybavené apartmány s kuchyní a prostorem na grilování. Na výlet si zajeďte třeba na ostrov Pag a vyzkoušejte šnorchlování.

Ubytování na klidném místě u moře nejen pro rodiny

Apartmány Kraris se nachází v malém městě Ribarica asi 5 km severně od Karlobagu, v blízkosti ostrovů Pag a Rab a několika národních parků. Pláž se nachází přímo před domem.

K dispozici je celkem osm klidných apartmánů a studií ve dvou patrech.

 • Studia pro dvě osoby mají vybavený kuchyňský kout s lednicí, TV a terasu.

 • Dvoupokojové apartmány až pro pět osob mají vybavenou kuchyni s jídelnou, klimatizaci, satelitní TV a terasu s výhledem na moře. V každém s pokojů jsou dvě lůžka, pátá postel je k dispozici v jídelně.

Celý objekt má připojení k WiFi, je zde místo k parkování a prostor pro grilování.

Přímo v Ribarice se nachází několik restaurací a obchod s potravinami, v těsné blízkosti apartmánů najdete pekárnu a prodejnu ovoce a zeleniny.

Dodatečné info

 • Místní poplatek 1,40 €/dospělá osoba/noc a 0,70 €/dítě od 12 do 17,9 let/noc.

 • Parkování 2 €/auto/noc.

 • V termínu 30.6. - 1.9. je nástup na pobyt možný pouze v NEDĚLI.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo u apartmánů .
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u apartmánu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u apartmánu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.

Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 15:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 5 €/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou není možná

Tipy na výlet

Ostrov Pag

Ostrov Pag

Ostrov Pag svým podnebím a krajinou připomíná řecké ostrovy a návštěvníci si jej vybírají pro jeho čisté pláže a netypickou gastronomii. K oblíbeným zábavám zde patří šnorchlování a potápění, a to kvůli bohatému podmořskému životu, který je zde možné pozorovat. Vidět můžete kraby, ježovky, mořské sasanky i červené hvězdice. S pevninou je ostrov spojen jak lodní dopravou, tak mostem.

Memoriál Nikola Tesly

Memoriál Nikola Tesly

Jen 7 km západně od chorvatského města Gospiće se v obci Smiljan narodil významný fyzik a vynálezce Nikola Tesla. V roce 2006 tu ku příležitosti 150. výročí jeho narození vyrostl Memoriál, který připomíná Teslův život, jeho myšlenky a objevy. Můžete si prohlédnout autentické fotografie poskytnuté Teslovými rodiči nebo funkční modely vynálezů jako je elektrický motor, turbína či rotující magnetické pole, tzv. Kolumbovo vejce. Součástí memoriálů je i obchod se suvenýry, multimediální místnost a herna pro děti, kde se můžou hravou formou také seznámit s vynálezy.

Národní park Paklenica

Národní park Paklenica

Nedotčenou divokou přírodou plnou strmých skal, zeleně a vodopádů se můžete procházet v Národním parku Paklenice. Nejlepším výchozím bodem je Stari Grad - Paklenica, odkud se můžete pohodlně napojit na trasy horským terénem. Park je součástí pohoří Velebit a jeho charakteristický ráz utváří dva kaňony Velika Paklenica a Mala Paklenica, které jsou od sebe odděleny náhorní plošinou vysokou 500 m. Nejlepší čas na návštěvu těchto míst je květen, červen nebo září. Horké letní dny se nedoporučují, protože místní vodní toky tou dobou vysychají. Nechcete se přece připravit o vodopády jako z filmů o Vinnetouovi!