Vydejte se s celou rodinou na dovolenou do Krkonoš. Co třeba na Silvestra? Ubytováni budete v Hotelu Alfonska ***, který si pro vás připravil chutnou polopenzi, ale také večer plný zábavy. Čeká vás raut, živá hudba, přípitek i ohňostroj. To vše v dosahu ski areálu a atrakcí.

O ubytování

Hotel Alfonska *** se nachází v malebné obci Benecko v západních Krkonoších. Díky své poloze v 900 m n. m. a příhodným klimatickým podmínkám je pro tuto oblast typický velmi čistý vzduch a mimořádný počet slunečných dnů. Přijeďte si užít krásy přírody, zajímavé výlety i prosluněné svahy blízkého Ski areálu Benecko.

Kopcovitou krajinou vás provede pestrá síť turistických stezek. Pěšky či na kole se tak snadno dostanete například ke zřícenině hradu Dolní Štěpanice (2,8 km), k rozhledně Přední Žalý (3 km), k Mumlavskému vodopádu (23 km), k prameni Labe (17 km) nebo k zámku Jilemnice (7 km), kde dnes sídlí Krkonošské muzeum. Unikátní ekosystém Černohorského rašeliniště (23 km) si můžete prohlédnout na naučné stezce nebo z ptačí perspektivy z vyhlídkové věže.

Spoustu možností vyžití po celý rok nabízí nedaleké středisko Špindlerův Mlýn (23 km). Svahy okolních vrcholů Medvědín a Přední Planina, kam vás vyvezou moderní lanovky, si v zimě sjedete po lyžích a v létě zase na kole či koloběžce. Dále zde najdete Muzeum Lega (23 km), aquapark (25 km) lanový park a bobovou dráhu (24 km).

Milovníci zimních sportů ocení, že svahy oblíbeného rodinného Ski areálu Benecko jsou hned před hotelem. Areál obsluhuje 4sadačková lanovka, 10 vleků, 3 dětské pásy a najdete tu i 2 snowtubingové dráhy. Daleko to ovšem není ani do dalších špičkových lyžařských areálů v Harrachově (33 km), Špindlerově Mlýně (23 km), Peci pod Sněžkou (40 km) či ve Ski resortu Černá hora (23 km). V bezprostřední blízkosti hotelu vedou desítky kilometrů upravovaných běžeckých stop, a tak na své přijdou i vyznavači běžkování.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou vybaveném satelitní televizí a WiFi připojením .

Na čem si pochutnáte?

V útulné hotelové restauraci s krbem se každé ráno posilníte při bohaté bufetové snídani. Večer se v rámci polopenze můžete těšit na tříchodové servírované menu. V hotelu rádi vyjdou vstříc také speciálním dietním či stravovacím požadavkům.

Cestujete s dětmi?

U hotelu se nachází velké venkovní hřiště. Skluzavky, prolézačky a houpačky potěší děti každého věku.

Něco navíc

Hotel nabízí možnost zapůjčení horských nebo elektrických kol a lyžárnu pro úschovu vašich lyží či snowboardů. U hotelu najdete také multifunkční sportovní hřiště a uvnitř zase stůl na ping pong.

Hotel Alfonska ***

Hotel Alfonska ***

Štěpanická Lhota 7 , Benecko
Česká republika

+420 774 838 998

hotel.alfonska@email.cz

Check In
14:00 - 18:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Restaurace
Lyžárna
Půjčovna kol
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
76 m
Sjezdovka
0,1 km

Tipy na výlet

Lyžování v Krkonoších

Lyžování v KrkonošíchTip na výlet

Pokud si v zimě chcete užít luxusní lyžařskou dovolenou se vším všudy, kde jinde by to mělo být, než v pohoří s nejvyšší horou Česka, Sněžkou? Krkonoše však nejsou jen o naší nejvyšší hoře. V celém pohoří najdete několik krásných oblastí (Špindlerův mlýn, Pec pod Sněžkou), které nabízí špičkové lyžařské areály s přilehlým útulným ubytováním. Ať už jedete sami, s přáteli, v páru nebo s celou rodinou, užijete si zimních radovánek dosyta a podle svých představ!

Kam za lyžováním v Krkonoších?

  • Ski areál Harrachov - Čertova Hora, jedno z nejnavštěvovanějších lyžařských středisek v ČR, najdete v západní části Krkonoš. Těšte se na čtyři sjezdovky o různých náročnostech o celkové délce 6,5 km, sedačkové lanovky i perfektně upravený povrch.
  • Pod Ski Resort Rokytnice spadají dva lyžařské areály - menší Studenov (se sjezdovkami o celkové délce 3,5 km) a větší Horní Domky, ve kterém si můžete užít ještě o 10 km sjezdovek víc, a to jak modrých, tak také červených i černých.
  • Skiareál Strážné je moderní lyžařské středisko v 800 - 1 300 m n.m. směrem na Špindlerův Mlýn se čtyřmi sjezdovkami od modré až po černou obtížnost a nechybí ani dětský vlek či mírný cvičný svah.
  • Family Ski Park v Žacléři je určený pro celé rodiny i školní výcviky. Sjezdovky jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i mírně pokročilé lyžaře a snowboardisty. Středisko se nejmenuje Family Park náhodou, zabaví se zde totiž královsky celá rodina.
  • SkiMU areál Malá Úpa je romantické horské středisko v nadmořské výšce 1 250 m n. m., čímž se řadí mezi jedna z nejvýše položených středisek v České republice. Garantuje kvalitní sníh po celou sezónu, a tak si celých 6,1 km sjezdovek můžete užívat dosyta.
Více informací
Špindlerův Mlýn v zimě
Špindlerův Mlýn v zimě
Aquapark Špindlerův Mlýn
Aquapark Špindlerův Mlýn
Ski areál Harrachov - Čertova Hora
Ski areál Harrachov - Čertova Hora