V krásné přírodě Valašska a Bílých Karpat najdete nedaleko Valašských Klobouků Rekreační středisko Královec. Ubytujte se v jednom z bungalovů, které jsou ideální až pro 4 osoby a hodí se tedy i pro rodiny s dětmi. V ceně pobytu je polopenze, využití finské sauny a také bohaté možnost vyžití pro děti i dospělé. Co třeba ping pong, kulečník či dětské hřiště s prolézačkami? Něco dobrého si připravíte na grilu nebo v ohništi.

O ubytování

Rekreační středisko Královec se nachází ve Valašských Kloboukách, v lůně Bílých Karpat. Okolní příroda přímo vyzývá k různým procházkám a výletům, mezi populární cíle patří například rozhledna na Královci (550 m), pozorovatelna Durch (2,8 km) nebo hora Klášťov (15 km) se zbytky pravěkého hradiska.

Při honbě za kulturou a historií můžete navštívit muzeum skautingu v Návojné (9 km), hasičské muzeum ve Vlachově Lhotě (9 km) nebo vojenské muzeum v Loučce (18 km).

Nedaleké město Valašské Kloubouky (3,8 km) zase nabídne celou městskou památkovou zónu s 33 pamětihodnostmi, jako je například Stará radnice, Dřevěnice Kosenka nebo Kaple Panny Marie. V létě potom můžete ve Valašských Kloboukách zajít na koupaliště(4 km), vyrazit na některou z blízkých cyklostezek, nebo si udělat výlet k Lačnovským rybníkům (9 km).

Dávku historie, ale i relaxace, vám nabídnou také proslulé Luhačovice (30 km). Zde se můžete projít po lázeňských kolonádách, obdivovat místní historické monumenty a navštívit oblíbené lázně, kde si odpočinete a načerpáte novou energii.

Kde budete spát?

Hlavu složíte v jednom z komfortních bungalovů s prosvětleným interiérem a dřevěnými doplňky. Ty ubytují až 4 osoby, můžete tedy vyrazit v páru i s rodinou. Každý bungalov má vlastní koupelnu a kromě lůžek nabízí také posezení a kuchyňský kout s lednicí a varnou konvicí.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci střediska Královec vám ráno připraví pestrou snídani formou bufetu a večer se můžete těšit na dvouchodovou večeři. Ve slunečné dny si jídlo vychutnáte na terase s úchvatným výhledem do okolí. Na místě je také menší bar s točeným pivem a dalšími nápoji.

Oběd si můžete vybrat z jídelního lístku, nebo vyrazit třeba do nedalekých Valašských Klobouk a vyzkoušet některý z místních podniků. Populární je například hostinec s vinným sklepem U Františka nebo Pizzerie u Klempířů.

Kde budete relaxovat?

Během pobytu můžete k relaxaci využít finskou saunu přímo v areálu rekreačního střediska. Ta je určená až pro 5 osob.

Cestujete s dětmi?

Pro děti je toto místo obklopené přírodou jako stvořené. Vydovádět se mohou mimo jiné na dětském hřišti s pískovištěm a prolézačkami, nebo ve vnitřní dětské herně.

Něco navíc

Starší děti i dospělé čeká v areálu sportovní hřiště, stůl na ping pong či kulečník. Pobyt si můžete zpříjemnit také využitím venkovního ohniště nebo grilu.

Rekreační středisko Královec

Rekreační středisko Královec

Na Královci 460 , Královec
Česká republika

605 744 674

info@kralovec.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Sauna
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3,6 km
Zastávka
3,5 km
Sjezdovka
13,6 km

Tipy na výlet

Lyžování v Bílých Karpatech

Lyžování v Bílých KarpatechTip na výlet

Rozlohou i výškou menší pohoří Bílé Karpaty najdete hned na česko-slovenské hranici vedle dalších známých českých pohoří Javorníky a Beskydy. Můžete si proto vybrat, zda chcete lyžovat na české, či na slovenské straně. Lyžařských areálů se zde sice nachází méně, to však neznamená, že by zdejší lyžařská střediska neměla být kvalitní. Naopak!

Jaké lyžařské areály zde najdete?

  • Lyžařský areál Mikulčin vrch, tyčící se do výšky 780 m.n.m, se se svými 2 sjezdovkami a 3 vleky řadí mezi jedny z nejoblíbenějších oblastí sjezdového i běžeckého lyžování, školních lyžařských výcviků, zimní turistiky a rekreace všeobecně.
  • Menší lyžařský areál Dubečky v obci Štítná nad Vláří - Popov zase nabídne lyžařům dva moderní vleky v blízkosti středu obce, z toho hlavní o délce 650 m a druhý 300m pro děti a začínající lyžaře.
  • Do Skiareálu Pechancovy lůky se vydejte třeba i za večerním lyžování, čeká zde na vás jedna kvalitní, 400metrová sjezdovka.
  • Za výukou lyžování a snowboardingu se v Bílých Karpatech vydejte do SKI Pozděchov. Tři modré sjezdovky o různých délkách potěší každého začínajícího a mírně pokročilého lyžaře nebo rodinku s dětmi.
Více informací
Skicentrum Kohútka
Skicentrum Kohútka
Valašsko
Valašsko
Luhačovice
Luhačovice