V Karlových Varech zažijete nezapomenutelnou dovolenou. Luxusní Hotel Star **** nabízí komfortní pokoje, chutné snídaně formou bufetu, ale také vstup do bazénu, vířivky a sauny v Alžbětiných lázních. Ke kolonádám to budete mít jen pár kroků.

O ubytování

Romantický Hotel Star **** najdete v Karlových Varech nedaleko všech skvělých míst. Vydejte se ke všem kolonádám (Tržní, Vřídelní či Zámecká, od 300 m), do Muzea voskových figurín (650 m) či Muzea Jana Bechera (1 km). Za návštěvu stojí také vyhlídka Tři kříže (1,4 km), rozhledna Diana (2,2 km) nebo poté poněkud vzdálenější Slavkovský les (15 km). Pokud se do nejkrásnějších českých lázní chystáte v zimě, můžete si odpočinek zpestřit zimními sporty v lyžařských areálech na Božím Daru (28 km), na Klínovci (30 km) nebo v Jáchymově (20 km).

Kde budete spát?

Pokoj Double Standard se samostatnou koupelnou a klimatizací poskytne ubytování 2 osobám. Je vybavený komfortními postelemi, které mohou být oddělené nebo spojené ve dvoulůžko. K dispozici budete mít také WiFi připojení, mini ledničku či televizi. To vše s přepychovou atmosférou a výhledem na město.

Pokoj Double Comfort má kromě luxusního designu a výhledu na město také klimatizaci, samostatnou koupelnu se sprchovým koutem a vanou, malou chladničku a WiFi připojení. Ubytuje maximálně 2 osoby.

Na čem si pochutnáte?

V přízemí hotelu najdete útulnou restauraci, kde se podávají pokrmy evropské a ruské kuchyně. Každé ráno se také můžete těšit na snídaně formou bufetu. Máte chuť na kávu, víno či dezert? Zavítejte do lobby baru, který najdete kousek od recepce.

Kde budete relaxovat?

Součástí Hotelu Star **** je wellness centrum s bohatou nabídkou relaxačních procedur. Vyberte si některou z masáží, koupelí či terapií. Populární je především kyslíková terapie a inhalace. K dispozici je také vířivka, sauna a cedrový barel.

Star Hotel ****

Star Hotel ****

I. P. Pavlova 846/28 , Karlovy Vary
Česká republika

+420351184000

Starhotel.rezervace@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Hotel nemá vlastní parkoviště, parkování v okolí hotelu za poplatek

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Vzdálenost od lázní
1,1 km
Zastávka
0,7 km

Tipy na výlet

Karlovy Vary

Karlovy VaryTip na výlet

Karlovy Vary byly založeny již roku 1350 na povel Karla IV. Historie léčby zde trvá již více než 660 let. Zlatou éru a největší rozkvět ale lázně zažívají až 18. a 19. století, kdy získávají celosvětový věhlas a také dnešní architektonicky úchvatnou podobu. Léčivé prameny zde pomocí termálních koupelí a pitné kúry pomáhají k léčbě onemocnění pohybového a trávícího ústrojí a při poruchách látkové výměny.

Nejkrásnější kolonády Karlových Varů:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všechny kolonády ukrývají prameny, které můžete ochutnat. Pořiďte si v jednom z místních stánků lázeňský pohárek a vydejte se na průzkum. K odpočinku je k dispozici velké množství laviček. Posaďte se a vychutnávejte nezapomenutelnou atmosféru.

Při návštěvě města byste neměli vynechat několik památek a atrakcí. Patří k nim pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, rozhledna Diana, u které se nachází Motýlí dům a výletní restaurace, sklárny Moser a Návštěvnické centrum Becherovka. K procházkám lázeňským lesem zve několik vyhlídek. Nejznámější je vyhlídka Jelení skok, jeden ze symbolů města. K Varům neodmyslitelně patří i tradiční lázeňské oplatky. Při procházkách městem si je můžete vychutnávat jednotlivě v podobě horké oplatky. Celá balení jsou potom v nabídce i v dárkovém provedení a nabízí mnoho příchutí.

Více informací
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Bazénové centrum v Karlových Varech
Bazénové centrum v Karlových Varech
Muzeum Jana Bechera
Muzeum Jana Bechera