Krkonošský národní park láká milovníky přírody, sportu a odpočinku v každém ročním období. Zavítejte do Hotelu Krakonoš *** v blízkosti Harrachova a romantického Mumlavského vodopádu. A užijte si pohodovou dovolenou s polopenzí nebo snídaněmi i vstupem do sauny.

O ubytování

Hotel Krakonoš *** stojí v krásné západní části Krkonoš v Rokytnici nad Jizerou. Na dosah tak budete mít Harrachov (6 km), vyhlášený Mumlavský vodopád (6 km) a další lákadla Krkonošského národního parku. V zimě jistě uvítáte spoustu ski areálů, nejbližší jen 150 m od hotelu.

Kde budete spát?

Ubytovaní budete na pokoji Standard se satelitní televizí, WiFi připojením, telefonem, trezorem, vlastní koupelnou s fénem a županem. Pokoje ubytují 2 až 4 osoby.

Za příplatek můžete zvolit také pokoje vyšší třídy. Ty jsou dvoulůžkové nebo čtyřlůžkové a zaujmou především zrenovovaným interiérem, laděným do přírodních barev, a novým nábytkem.

Na čem si pochutnáte?

Během pobytu se můžete těšit na chutné snídaně a večeře. Vyberete si z bufetových stolů nebo z aktuálního menu. Kuchyň v hotelu vás nezklame ani v době oběda, kuchaři připravují i obědová menu. Zajít můžete také na skleničku do vinárny.

Kde budete relaxovat?

K odpočinku můžete využít finskou saunu, anebo si dopřejte jednu z masáží.

Cestujete s dětmi?

Pro děti je připraven dětský koutek.

Něco navíc

Využít můžete také hotelovou klubovnu s posezením, deskovými hrami, knihovnou, projektorem, DVD přehrávačem a Nintendem.

Hotel Krakonoš ***

Hotel Krakonoš ***

Dolní náměstí 309 , Rokytnice nad Jizerou
Česká republika

+420 603 155 874

krakonos@rokytnice.com

Check In
16:00 - 20:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Kolárna
Lyžárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
100 m
Zastávka
0,2 km
Sjezdovka
0,4 km

Tipy na výlet

Krkonošský národní park v létě

Krkonošský národní park v létěTip na výlet

Jeden z našich nejkrásnějších národních parků byl vyhlášen 17. května 1963. Nekonečné možnosti pěší i cykloturistiky uspokojí jak zdatné sportovce, krájející svými pahorkami kilometry jako máslo, tak i každého, kdo touží po klidné procházce nádhernou krkonošskou přírodou. Bohatý kulturní život místních středisek nabídne odpočinek vašim nohám a zaměstná vaši hlavu. Tak jako tak, Krkonoše jsou ideálním místem pro výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívejte si chvíle klidu i zábavy.

Největší lákadla Krkonoš:

  • Nejvyšší hora České republiky Sněžka
  • Mumlavský vodopád
  • Stezka korunami stromů Krkonoše
  • Nevynechejte ani Černohorské rašeliniště, Krkonošské muzeum v Jilemnici, procházku k prameni Labe a Labský vodopád.

Mezi nejvýznamnější obce Krkonoš patří Harrachov, Janské Lázně, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou či Rokytnice nad Jizerou. V Janských lázních si můžete užít procházky po místní kolonádě nebo se vyvézt kabinovou lanovou na vrchol Černé hory. V Harrachově navštivte muzeum skla a ve Špindlerově Mlýně zamiřte za relaxací do aquaparku.

Více informací
Stezka korunami stromů Krkonoše
Stezka korunami stromů Krkonoše
Mumlavský vodopád
Mumlavský vodopád
Aquapark Špindlerův Mlýn
Aquapark Špindlerův Mlýn