Bouda Svornost, která se nachází v srdci Krkonoš přímo na svazích nad Pecí pod Sněžkou, je ideálním výchozím bodem pro turistiku po nejvyšších českých horách. Skvělé výlety si užijete díky slevám s Kartou hosta i díky vydatné polopenzi, která se postará o dostatek energie. Po návratu zpět na ubytování si můžete užít grilování ve vaší režii nebo zábavu s celou rodinou při stolním fotbalu či ping pongu.

O ubytování

Bouda Svornost se nachází na konečné stanici lanovky Zahrádky, přímo nad oblíbeným rekreačním střediskem Pec pod Sněžkou. Nezapomenutelnou aktivní dovolenou v obklopení nejvyšších českých hor si zde užijete v každém ročním období.

Bohatá síť turistických a cyklistických stezek vás dovede k atraktivním výletním cílům. Nejvyšší českou horu Sněžku (10 km) můžete zdolat po svých, nebo se nechat svézt lanovkou z Pece pod Sněžkou. Skvělými výletními cíli jsou také například Luční hora se slavnou Luční boudou (8 km), Černohorské rašeliniště (4 km), Úpské rašeliniště (9,3 km) nebo Kotlový vodopád (18 km).

Skvělou zábavu pro malé i velké návštěvníky Pece pod Sněžkou nabízí Relax Park. Součástí parku je 700 m dlouhá bobová dráha, lanové centrum, dětské hřiště s nafukovacím hradem, lezecká stěna, bungee trampolína a další atrakce.

Milovníci zimních sportů ocení, že se bouda nachází přímo na sjezdovce. Přede dveřmi ubytování si tak stačí nazout lyže a jste na svahu. Kromě oblíbeného ski areálu Pec pod Sněžkou můžete vyzkoušet například lyžařské středisko Janské Lázně (17 km) nebo poznat Krkonoše z polské strany ve ski areálu Karpacz (42 km). Vyznavači běžkování se mohou přímo před boudou napojit na Krkonošskou magistrálu.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

O dostatek energie se postará lahodná polopenze. Každé ráno si pochutnáte na bufetové snídani a večer se můžete těšit na večeři o dvou chodech.

Něco navíc

K zábavě slouží společenská místnosti s televizí, videem a DVD přehrávačem. Dále je k dispozici herna se stolním tenisem a fotbálkem.

Za příznivého počasí lze využívat ohniště a gril.

Bouda Svornost

Bouda Svornost

Zahrádky 35 , Pec Pod Sněžkou
Česká republika

+420 737 500 879

boudasvornost@boudasvornost.cz

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Sjezdovka
3 km

Tipy na výlet

Krkonošský národní park v létě

Krkonošský národní park v létěTip na výlet

Jeden z našich nejkrásnějších národních parků byl vyhlášen 17. května 1963. Nekonečné možnosti pěší i cykloturistiky uspokojí jak zdatné sportovce, krájející svými pahorkami kilometry jako máslo, tak i každého, kdo touží po klidné procházce nádhernou krkonošskou přírodou. Bohatý kulturní život místních středisek nabídne odpočinek vašim nohám a zaměstná vaši hlavu. Tak jako tak, Krkonoše jsou ideálním místem pro výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívejte si chvíle klidu i zábavy.

Největší lákadla Krkonoš:

  • Nejvyšší hora České republiky Sněžka
  • Mumlavský vodopád
  • Stezka korunami stromů Krkonoše
  • Nevynechejte ani Černohorské rašeliniště, Krkonošské muzeum v Jilemnici, procházku k prameni Labe a Labský vodopád.

Mezi nejvýznamnější obce Krkonoš patří Harrachov, Janské Lázně, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou či Rokytnice nad Jizerou. V Janských lázních si můžete užít procházky po místní kolonádě nebo se vyvézt kabinovou lanovou na vrchol Černé hory. V Harrachově navštivte muzeum skla a ve Špindlerově Mlýně zamiřte za relaxací do aquaparku.

Více informací
Pec pod Sněžkou
Pec pod Sněžkou
Sněžka
Sněžka
Aquapark Špindlerův Mlýn
Aquapark Špindlerův Mlýn