Vítejte na česko-rakousko-německém pomezí v příjemném ubytování v Hotelu Salivar ***. Těšte se na spoustu možností k výletům. Nejblíže je to na Šumavu a do Boubínského pralesa. Navštívit můžete také nádherné zámky jižních Čechách v Bavorsku. V ceně máte také chutnou polopenzi a úschovnu kol.

O ubytování

Hotel Salivar *** leží v turisticky oblíbené lokalitě mezi Boubínským pralesem (5 km) a Národním Parkem Šumava (13 km). Na výlet se však můžete vydat také do blízké Národního parku Bavorský les (37 km) nebo třeba k populární přehradě Lipno (30 km). V zimě se zas vydejte na lyžovačku do blízkého Ski areálu Horní Vltavice - nad kovárnou (400 m) nebo prozkoumejte krajinu na běžkách.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom ze dvou, tří či čtyřlůžkových pokojů s televizí, WiFi připojením a vlastní koupelnou se sprchovým koutem.

Na čem si pochutnáte?

Těšte se na chutné snídaně a večeře, které se podávají v jídelně pro hotelové hosty. Využít můžete také stylovou jihočeskou formanku a restauraci s denním barem a krásnou zahradou.

Hotel Salivar ***

Hotel Salivar ***

Horní Vltavice 40 , Horní Vltavice
Česká republika

+420 721 995 989

info@hotel-salivar.cz

Check In
15:00 - 18:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Restaurace
Kolárna
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
28 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
33 km
Sjezdovka
0,5 km

Tipy na výlet

Šumava

ŠumavaTip na výlet

Šumava je to pravé místo pro milovníky aktivního odpočinku a přírody. Čekají zde na vás desítky naučných stezek a stovky kilometrů cyklotras. Na české straně Šumavy naleznete pět z osmi ledovcových jezer, která vznikla při procesu tání ledovců. Oblast je domovem mnoha vzácných živočichů. Turistům jsou k dispozici návštěvnická centra, kde můžete pozorovat vlky nebo třeba rysy a jeleny. Nezapomenutelné zážitky nasbíráte také při návštěvě některé z rozhleden, hradů nebo technických památek.

Co nevynechat při návštěvě Šumavy?

  • Boubínský prales
  • Černé a Čertovo jezero
  • Hrad Kašperk

Za návštěvu určitě stojí i nejvyšší šumavský vodopád Bílá strž, Schwarzenberský plavební kanál, rozhledna Boubín a Pramen Vltavy.

Vedle krásné šumavské přírody se můžete těšit i na malebná horská městečka. Za poznáním se vydejte do Muzea Šumavy.

Více informací
Boubínský prales
Boubínský prales
Hrad Kašperk
Hrad Kašperk
Zámek Český Krumlov (UNESCO)
Zámek Český Krumlov (UNESCO)