Chcete dětem dopřát dovolenou jako v pohádce? Pak je vezměte do Hotelu Podlesí ***. Těšit se můžete třeba na skřítky a trpaslíky v Pohádkové vesničce, kam máte vstup zdarma, anebo na pohádkové Peklo Čertovina. Během pobytu máte v ceně polopenzi, kredit na relaxaci či sport ve výši 500 Kč. Děti potěší také dětský koutek a hřiště.

O ubytování

Hotel Podlesí *** najdete v obklopení malebné zvlněné krajiny Českomoravské vrchoviny nedaleko obce Sněžné (2 km). Nádherná příroda v okolí hotelu je součástí CHKO Žďárské vrchy a kromě lesů a rybníků se zde nachází také několik skalních útvarů, jako je například Devět skal (10 km), Čtyři palice (4 km) a Dráteníčky (4 km). Během návštěvy Vysočiny stojí za návštěvu také historické město Polička (20 km) se zachovalým gotickým opevněním a také památka UNESCO – poutní kostel Svatého Jana Nepomuckého na Zelené hoře u města Žďár nad Sázavou (22 km). Oblíbenými turistickými cíli jsou také hrad Pernštejn (40 km) a westernové městečko Šiklův mlýn, a Peklo Čertovina (20 km) kde si užije zábavu celá rodina.

Během horkých letních dnů se můžete osvěžit na koupališti na nedalekém Milovském rybníku (2 km). Zimní pobyt je možné si zpestřit lyžováním ve Ski areálu Svratka (9 km).

Kde budete spát?

Těšte se na ubytování ve dvoulůžkovém pokoji typu Deluxe. Tyto zrekonstruované pokoje jsou vybaveny luxusním nábytkem, WiFi připojením, LED televizí, minibarem a kávovarem. V nádherné mramorové koupelně najdete fén, župany a pantofle.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci s letní terasou a krásným výhledem na vysočinskou krajinu na vás bude každé ráno čekat bohatá bufetová snídaně. Během dne je možné hlad zahnat pokrmy ze stálého jídelního lístku. Večeře pro hotelové hosty mají dle obsazenosti formu bufetu, nebo tříchodového menu.

Kde budete relaxovat?

Součástí hotelu jsou venkovní i vnitřní bazén a také vířivka a sauna pod širým nebem.

Pro milovníky endorfinů je zde fitness centrum, tenisové kurty a půjčovna sportovního náčiní. Večerní zábavu si užijete na 2 bowlingových drahách.

Cestujete s dětmi?

Součástí Hotelu Podlesí je pohádková vesnička Podlesíčko s domečky pohádkových postaviček, skřítků, trpaslíků a jiných bytostí pohádkové říše. Vesničku je možné navštívit při prohlídce a pravidelně se zde pořádají zábavné programy pro děti.

Hotel Podlesí ***

Hotel Podlesí ***

Podlesí u Sněžného 15 , Svratka
Česká republika

606 562 832

hotelpodlesi@seznam.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Lázně
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Fitness
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od moře
0 m
Zastávka
0,7 km
Sjezdovka
9 km

Tipy na výlet

Pohádková vesnička Podlesíčko

Pohádková vesnička PodlesíčkoTip na výlet

Pohádková vesnička Podlesíčko je součástí ubytovacího resortu Hotel Podlesí v CHKO Žďárské vrchy. Pařezová chaloupka Křemílka a Vochomůrky, domeček Rákosníčka, Karkulky, Budulínka a dalších oblíbených postav z pohádek slouží sice především ubytovaným hostům, ale o víkendech a vybraných dnech si zde můžete domluvit prohlídku s komentářem. Nebo se dokonce zúčastnit bohatého programu s divadelními a loutkovými představeními, trpasličí tvořivé dílničky, karnevaly apod. Prohlídka vybraných částí vesničky je možná také bez průvodce a programu.

Otevírací doba:

  • 1.1. - 31.12. denně od 10:00 do 18:00 hodin

Vstupné:

  • Bez programu: 140 Kč/dospělí, 80 Kč/děti, studenti a senioři a 380 Kč/rodina (2 dospělí + 2 děti)
  • S programem: 180 Kč/dospělí, 110 Kč/děti, studenti a senioři a 510 Kč/rodina (2 dospělí + 2 děti)
Více informací
Peklo Čertovina
Peklo Čertovina
Šiklův Mlýn
Šiklův Mlýn
Strašidelný zámek Draxmoor
Strašidelný zámek Draxmoor