Víte, proč se Luhačovice řadí k nejpopulárnějším lázním u nás? Pro nádherné parky, křupavé oplatky, celou řadu léčivých pramenů a širokou nabídku služeb. Ubytujte se v Hotelu Vincent *** a zažijte to vše na vlastní kůži. Těšte se také na spoustu zážitků jako je vstup do infrasauny, městské plovárny či inhalace Vincentkou.

Ověřeno Travelkingem

“Interiér hotelu je zařízen velmi stylově a s citem pro detail. Stejně krásný byl i náš pokoj, ve kterém nám absolutně nic nechybělo. Z pestrého snídaňového bufetu si vybere každý, na co má chuť. Hotel stojí v tiché části Luhačovic, odkud se lze do centra snadno dostat pěšky, autem či autobusem. Díky vstupu v rámci balíčku jsme navštívily Městskou plovárnu a poznaly jsme také mnohé architektonické skvosty a významné prameny na lázeňské promenádě. ” Přečtěte si celou recenzi

Eva Prcínová - Marketingový tým
Osobně ověřeno: Srpna 2022

O ubytování

Největší předností luhačovického Hotelu Vincent *** je klidná a tichá lokalita. Zároveň to ale odsud máte kousek ke všemu zajímavému. Profesionální Sportovní Centrum Radostova se nachází asi 400 m nad hotelem, dolů zase sejdete k restauraci, nádraží a supermarketu. Velmi snadno a za krátkou dobu se dostanete také do centra města (cca 850 m, 10 minut vycházkové chůze) k promenádám, parku, pramenům a zámku.

Kde budete spát?

Dvoulůžkový pokoj v přízemí má nejen samostatnou koupelnu s vanou, ale dokonce také samostatný vstup, na dovolené tak budete mít maximální soukromí. Nechybí WiFi připojení či televize.

Třílůžkový pokoj s balkónem najdete v prvním patře hotelu. Je vybavený manželskou postelí a jednolůžkem, využívat můžete také WiFi připojení, malou ledničku nebo předsíňku s velkou šatní skříní. Balkón je orientovaný na východ, což je ideální pro ranní popíjení kávy či čaje.

Další Třílůžkový pokoj je situovaný v podkroví, nemá balkón, ale nechybí mu samostatná koupelna se sprchovým koutem, šatní skříň, televize nebo WiFi připojení.

Pro rodiny je vhodný Čtyřlůžkový pokoj s výhledem do zahrady. Ten je umístěný v prvním patře hotelu a je vybavený dvěma manželskými postelemi, televizí a skříní. Nechybí koupelna se sprchovým koutem nebo WiFi připojení.

Na čem si pochutnáte?

Ve společenské místnosti je pro vás přichystán samoobslužný pult, kde si můžete zakoupit nápoje a občerstvení.

Kde budete relaxovat?

Hostům je zde k dispozici infrasauna.

Něco navíc

K dispozici je společenská místnost s barem, Xboxem, deskovými a společenskými hrami a s možností zapůjčení příslušenství na pétanque, kriket či badminton.

Hotel Vincent ***

Hotel Vincent ***

Hradisko 467 , Luhačovice
Česká republika

+420 720 072 780

ahoj@vincentluhacovice.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 125 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnost procedur
Dětský koutek
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2 km
Zastávka
0,3 km
Sjezdovka
2 km

Tipy na výlet

Luhačovice

LuhačoviceTip na výlet

Nejoblíbenější moravské lázně Luhačovice nabízejí spoustu možností trávení volného času od sportovních aktivit přes výlety k blízkým památkám až po procházky po kolonádě spojené s popíjením minerálních pramenů a vychutnáváním lázeňských oplatek. Zajít si můžete i k blízké přehradě, zarybařit si, projet se na šlapadle nebo si užívat krásný vzduch v místních alejích a parcích. Neodolatelné kouzlo město získalo díky souboru staveb architekta Dušana Jurkoviče.

Co patří mezi skvosty Luhačovic?

  • Jurkovičův dům a soubor dalších staveb ve stylu lidové secese
  • Lázeňský park
  • Lázeňská kolonáda

Za relaxací zamiřte do Městské plovárny Luhačovice nebo na klidnou procházku k Jezírku lásky. Za poznáním se vydejte do Muzea luhačovického Zálesí.

Více informací
Městská plovárna Luhačovice
Městská plovárna Luhačovice
Přehrada Luhačovice
Přehrada Luhačovice
Luhačovická kolonáda
Luhačovická kolonáda