Užijte si pobyt v Karlových Varech na dosah kolonád, památek i lázní. Ubytováni budete ve Wellness Penzionu Rainbow v pokoji Grey pro 2 osoby. V ceně je chutná domácí snídaně, stolní tenis, trampolína v létě jistě přijde vhod také venkovní bazén a lehátka.

O ubytování

Wellness Penzion Rainbow se nachází v klidné části Karlových Varů v obklopení překrásné zahrady. Stačí přes most přejít řeku Ohře a ocitnete se v malebných Smetanových sadech (2,5 km). Podél říčky Teplá pak můžete pokračovat přes Sadovou kolonádu a Mlýnskou kolonádu (3 km) až k neznámější Vřídelní kolonádě (4 km) s pramenem Vřídlo. Zde pak můžete absolvovat velmi zajímavou exkurzi do podzemí Vřídelní kolonády. Příjemnou procházkou pak dojdete k úchvatné budově Grandhotelu Pupp (4,3 km), v jehož cukrárně nabízejí vyhlášené zákusky. Od grandhotelu jezdí lanovka k rozhledně Diana (5 km), odkud uvidíte celé lázně jako na dlani. Oblíbenými výletními cíli v Karlových Varech a jejich okolí jsou také Muzeum sklárny Moser (4 km), Muzeum Jana Bechera (2 km) a hrad Loket (15 km).

Během zimy si pobyt v lázeňském městě můžete zpestřit lyžováním v nedalekých skiareálech na Božím Daru (30 km), na Klínovci (32 km) nebo v Jáchymově (22 km).

Kde budete spát?

Dvoulůžkový pokoj Grey je vybaven pohodlnou manželskou postelí, WiFi připojením a také vlastní koupelnou s ručníky a kosmetickými potřebami.

Na čem si pochutnáte?

Každý den pobytu zahájíte snídaní tak lahodnou, že nebudete moci dospat. V nabídce snídaňového bufetu je například vynikající domácí pečivo (koláče, chléb, houstičky a další), domácí marmeláda, kvalitní sýry a uzeniny a také ovoce a zelenina z vlastní zahrádky.

Kde budete relaxovat?

Součástí hotelu je relaxační studio, které nabízí infrasaunu a profesionální wellness procedury jako zábaly či kosmetiku. Během léta si můžete odpočinout u venkovního bazénu na zahradě.

Něco navíc

Personál hotelu vám rád zapůjčí vybavení na ping-pong a badminton.

Wellness Penzion Rainbow

Wellness Penzion Rainbow

Šeříková 92 , Karlovy Vary
Česká republika

+420 777 280 120

reservation@pensionrainbow.cz

Check In
17:00 – 18:30
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnost procedur
Dětský koutek
Lyžárna
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,9 km
Zastávka
0,4 km
Sjezdovka
20 km

Tipy na výlet

Karlovy Vary

Karlovy VaryTip na výlet

Karlovy Vary byly založeny již roku 1350 na povel Karla IV. Historie léčby zde trvá již více než 660 let. Zlatou éru a největší rozkvět ale lázně zažívají až 18. a 19. století, kdy získávají celosvětový věhlas a také dnešní architektonicky úchvatnou podobu. Léčivé prameny zde pomocí termálních koupelí a pitné kúry pomáhají k léčbě onemocnění pohybového a trávícího ústrojí a při poruchách látkové výměny.

Nejkrásnější kolonády Karlových Varů:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všechny kolonády ukrývají prameny, které můžete ochutnat. Pořiďte si v jednom z místních stánků lázeňský pohárek a vydejte se na průzkum. K odpočinku je k dispozici velké množství laviček. Posaďte se a vychutnávejte nezapomenutelnou atmosféru.

Při návštěvě města byste neměli vynechat několik památek a atrakcí. Patří k nim pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, rozhledna Diana, u které se nachází Motýlí dům a výletní restaurace, sklárny Moser a Návštěvnické centrum Becherovka. K procházkám lázeňským lesem zve několik vyhlídek. Nejznámější je vyhlídka Jelení skok, jeden ze symbolů města. K Varům neodmyslitelně patří i tradiční lázeňské oplatky. Při procházkách městem si je můžete vychutnávat jednotlivě v podobě horké oplatky. Celá balení jsou potom v nabídce i v dárkovém provedení a nabízí mnoho příchutí.

Více informací
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Rozhledna Diana
Rozhledna Diana
Muzeum Jana Bechera
Muzeum Jana Bechera