Vydejte se zdolat Sněžku a pokochat se krásnou přírodou do Krkonoš. Hotel Zátiší *** najdete přímo v oblíbeném Špindlerově Mlýně odkud budete mít všechna turistická lákadla a atrakce na dosah. V ceně je chutná polopenze a také vstup do wellness centra s římskými lázněmi, bazénem, vířivkou a saunou.

O ubytování

Hotel Zátiší *** se nachází v obklopení nádherné krkonošské přírody přímo ve Špindlerově Mlýně. Ať už patříte mezi milovníky zimních sportů, toužíte po klidu a relaxaci nebo milujete výlety pěšky i na kole nádhernou krajinou, pobyt zde si rozhodně užijete. Hotel leží pouze 200 m od ski areálu. Na svazích zde najdete 14 lanovek a vleků obsluhujících sjezdovky různých úrovní obtížnosti o celkové délce 25 km. Okolím vede řada upravovaných běžeckých stop, které zajisté potěší příznivce bílých tratí. Skvělé možnosti zde čekají i na turisty a cykloturisty. Rozvětvená síť tras vás zavede například k přehradě Labská (3 km), na vrch Medvědín (7 km) nebo do údolí Bílého Labe (7 km). Hornická stezka vás zase provede údolím Sv. Petra s překrásnými přírodními úkazy i zbytky dávných štol. Za adrenalinovými zážitky se vydejte na bobovou dráhu (2,5 km) nebo do Adventure parku (2 km). Během celého roku je v provozu také Aquapark Špindlerův Mlýn (2,5 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pohodlně zařízeném dvoulůžkovém pokoji vybaveném WiFi připojením, LCD televizí, minibarem a telefonem. Součástí je také vlastní koupelna s fénem. Za příplatek je možné zajistit prostornější pokoj s možností přistýlky.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci si pochutnáte na tradičních českých jídlech v moderním pojetí i mezinárodních specialitách. Velký důraz je kladen na čerstvost a lokální původ surovin. Každý den pobytu zahájíte snídaní ve formě bufetu. Během dne je možné objednávat pokrmy z jídelního lístku. Večeře mají podobu servírovaného menu o 3 chodech se salátovým bufetem. Za příjemným večerním posezením se sklenkou v ruce a zábavou můžete vyrazit do hotelového baru ZABARu, jehož součástí jsou bowlingové dráhy, biliárové stoly a 2 prostorné dětské herny.

Kde budete relaxovat?

Na všechny starosti všedních dnů zapomenete ve wellness s finskou saunou a vířivkou.

Cestujete s dětmi?

Spousta zábavy čeká na malé hosty ve dvou prostorných hernách a na venkovním hřišti se skluzavkou, trampolínou a dalšími atrakcemi.

Hotel Zátiší *** (Špindlerův Mlýn)

Hotel Zátiší *** (Špindlerův Mlýn)

Špindlerův Mlýn 46 , Špindlerův Mlýn
Česká republika

499 433 368

zatisi@hotel-zatisi.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 500 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,5 km
Vzdálenost od jezera
2,5 km
Zastávka
0,5 km
Aquapark
2 km
Sjezdovka
0,2 km

Tipy na výlet

Krkonošský národní park v létě

Krkonošský národní park v létěTip na výlet

Jeden z našich nejkrásnějších národních parků byl vyhlášen 17. května 1963. Nekonečné možnosti pěší i cykloturistiky uspokojí jak zdatné sportovce, krájející svými pahorkami kilometry jako máslo, tak i každého, kdo touží po klidné procházce nádhernou krkonošskou přírodou. Bohatý kulturní život místních středisek nabídne odpočinek vašim nohám a zaměstná vaši hlavu. Tak jako tak, Krkonoše jsou ideálním místem pro výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívejte si chvíle klidu i zábavy.

Největší lákadla Krkonoš:

  • Nejvyšší hora České republiky Sněžka
  • Mumlavský vodopád
  • Stezka korunami stromů Krkonoše
  • Nevynechejte ani Černohorské rašeliniště, Krkonošské muzeum v Jilemnici, procházku k prameni Labe a Labský vodopád.

Mezi nejvýznamnější obce Krkonoš patří Harrachov, Janské Lázně, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou či Rokytnice nad Jizerou. V Janských lázních si můžete užít procházky po místní kolonádě nebo se vyvézt kabinovou lanovou na vrchol Černé hory. V Harrachově navštivte muzeum skla a ve Špindlerově Mlýně zamiřte za relaxací do aquaparku.

Více informací
Špindlerův Mlýn
Špindlerův Mlýn
Aquapark Špindlerův Mlýn
Aquapark Špindlerův Mlýn
Bobová dráha Špindlerův Mlýn
Bobová dráha Špindlerův Mlýn