Užijte si pobyt v Jizerských horách netradičně s řízenou degustací ve vinném sklípku, welcome drinkem ve formě láhve vína a také s chutnými snídaněmi formou bufetu. V apartmánu se ubytují až 4 osoby, můžete tedy vyrazit s dětmi či přáteli.

O ubytování

Penzion Zaječí důl najdete v krásné přírodě Jizerských hor v Zaječím dole v obci Fojtka-Mníšek. Blízko to odtud budete mít do Liberce (14 km) s aquaparkem, zoologickou i botanickou zahradou a krásným památkami, ale také na zámek Frýdlant (17 km), Ještěd (25 km), kde si v zimě i skvěle zalyžujete, a k vodní nádrži Josefův důl (25 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom ze 4 pokojů, které jsou laděny do francouzského stylu Provence a najdete v nich pohodlné lůžko a vlastní koupelnu.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno se těšte na snídaně formou bufetu, které se podávají ve stylové jídelně. V penzionu se nachází kuchyňka, kterou můžete dle libosti využívat a společenská místnost s kamny, která přijde vhod v chladnějších dnech. V létě zase oceníte venkovní terasu a posezení.

Něco navíc

Unikátem penzionu je rozhodně vlastní vinný sklípek plný kvalitního vína z jižní Moravy. Užijte si tu řízenou degustaci s občerstvením.

Penzion Zaječí důl

Pod Ostrým 100 , Mníšek okr. Liberec
Česká republika

+420 739 465 634

marekzajecidul@seznam.cz

Check In
14:00 - 20:00
Check Out
8:00 - 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Kolárna
Lyžárna
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,6 km
Vzdálenost od jezera
2,5 km
Zastávka
0,6 km
Aquapark
7,3 km
Sjezdovka
9 km

Tipy na výlet

Lyžování v Jizerských horách Tip na výlet

Jizerské hory a celkově Liberecko patří mezi vyhledávané lokality k lyžování a zimním dovoleným v horách. A ne náhodou! Spousta lyžařských areálů pojme veškeré nadšené sjezdové lyžaře i běžkaře. Ski areály jsou to sice menší než ve velkých střediscích Krkonoš, ale nabízí veškeré potřebné služby v nadstandardní kvalitě a navíc lyžování bez front. Běžkaři zde rozhodně nemohou vynechat Jizerskou magistrálu.

Kam za lyžovačkou v Jizerských horách?

  • Ski areál Tanvaldský Špičák je největším lyžařským střediskem v Jizerských horách s 9 sjezdovkami v celkové délce až 8 km, kde si na své přijdou děti, dospělí, začátečníci i profíci. Najdete zde také dětské hřiště či snowpark.
  • Ski areál Bedřichov se také řadí mezi poměrně rozlehlá střediska, kdy nadšeným lyžařům všech věkových kategorií nabízí 10 sjezdovek v celkové délce 4,5 km a 7 vleků, včetně jednoho pohyblivého pásu pro nejmenší lyžaře.
  • Ski Plavy se zase může chlubit 4 sjezdovkami, dětským vlekem, SnowParkem s překážkami a v případě potřeby také umělým zasněžováním.
  • Ski areál Zlatá Olešnice v okrese Jablonec nad Nisou nabídne celkem 3 sjezdovky, 2 vleky, večerní lyžování a lyžařskou či snowboardovou školku.
  • Ski areál Šachty vám nabídne 10 sjezdovek a k tomu 3 moderní lyžařské vleky, 2 dětské vleky a moderní zasněžovací systém pro 90 % tratí.
Více informací
Ski Lucifer
Ski areál Severák
Ski areál Studenov