Užijte si pobyt v Jizerských horách netradičně s řízenou degustací ve vinném sklípku, welcome drinkem ve formě láhve vína a také s chutnými snídaněmi formou bufetu. V apartmánu se ubytují až 4 osoby, můžete tedy vyrazit s dětmi či přáteli.

O ubytování

Penzion Zaječí důl najdete v krásné přírodě Jizerských hor v Zaječím dole v obci Fojtka-Mníšek. Blízko to odtud budete mít do Liberce (14 km) s aquaparkem, zoologickou i botanickou zahradou a krásným památkami, ale také na zámek Frýdlant (17 km), Ještěd (25 km), kde si v zimě i skvěle zalyžujete, a k vodní nádrži Josefův důl (25 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom ze 4 pokojů, které jsou laděny do francouzského stylu Provence a najdete v nich pohodlné lůžko a vlastní koupelnu.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno se těšte na snídaně formou bufetu, které se podávají ve stylové jídelně. V penzionu se nachází kuchyňka, kterou můžete dle libosti využívat a společenská místnost s kamny, která přijde vhod v chladnějších dnech. V létě zase oceníte venkovní terasu a posezení.

Něco navíc

Unikátem penzionu je rozhodně vlastní vinný sklípek plný kvalitního vína z jižní Moravy. Užijte si tu řízenou degustaci s občerstvením.

Penzion Zaječí důl

Penzion Zaječí důl

Pod Ostrým 100 , Mníšek okr. Liberec
Česká republika

+420 739 465 634

marekzajecidul@seznam.cz

Check In
14:00 - 20:00
Check Out
8:00 - 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Kolárna
Lyžárna
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,6 km
Vzdálenost od jezera
2,5 km
Zastávka
0,6 km
Aquapark
7,3 km
Sjezdovka
9 km