Užijte si pobyt v Karlových Varech na dosah kolonád, památek i lázní. Ubytováni budete ve Wellness Penzionu Rainbow, kde si můžete vybrat, zda upřednostníte pokoj Grey pro 2 osoby či apartmán Nature pro 4 osoby a s možností ubytování dalších dvou dětí. V ceně je chutná domácí snídaně s italským espressem, stolní tenis, trampolína v létě jistě přijde vhod také venkovní bazén a lehátka.

O ubytování

Wellness Penzion Rainbow se nachází v klidné části Karlových Varů v obklopení překrásné zahrady. Stačí přes most přejít řeku Ohře a ocitnete se v malebných Smetanových sadech (2,5 km). Podél říčky Teplá pak můžete pokračovat přes Sadovou kolonádu a Mlýnskou kolonádu (3 km) až k neznámější Vřídelní kolonádě (4 km) s pramenem Vřídlo. Zde pak můžete absolvovat velmi zajímavou exkurzi do podzemí Vřídelní kolonády. Příjemnou procházkou pak dojdete k úchvatné budově Grandhotelu Pupp (4,3 km), v jehož cukrárně nabízejí vyhlášené zákusky. Od grandhotelu jezdí lanovka k rozhledně Diana (5 km), odkud uvidíte celé lázně jako na dlani. Oblíbenými výletními cíli v Karlových Varech a jejich okolí jsou také Muzeum sklárny Moser (4 km), Muzeum Jana Bechera (2 km) a hrad Loket (15 km).

Během zimy si pobyt v lázeňském městě můžete zpestřit lyžováním v nedalekých skiareálech na Božím Daru (30 km), na Klínovci (32 km) nebo v Jáchymově (22 km).

Kde budete spát?

Dvoulůžkový pokoj Grey je vybaven pohodlnou manželskou postelí, WiFi připojením a také vlastní koupelnou s ručníky a kosmetickými potřebami.

Na čem si pochutnáte?

Každý den pobytu zahájíte snídaní tak lahodnou, že nebudete moci dospat. V nabídce snídaňového bufetu je například vynikající domácí pečivo (koláče, chléb, houstičky a další), domácí marmeláda, kvalitní sýry a uzeniny a také ovoce a zelenina z vlastní zahrádky.

Kde budete relaxovat?

Součástí hotelu je relaxační studio, které nabízí infrasaunu a profesionální wellness procedury jako zábaly či kosmetiku. Během léta si můžete odpočinout u venkovního bazénu na zahradě.

Něco navíc

Personál hotelu vám rád zapůjčí vybavení na ping-pong a badminton.

Wellness Penzion Rainbow

Wellness Penzion Rainbow

Šeříková 92 , Karlovy Vary
Česká republika

+420 777 280 120

reservation@pensionrainbow.cz

Check In
17:00 – 18:30
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnost procedur
Dětský koutek
Lyžárna
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,9 km
Zastávka
0,4 km
Sjezdovka
20 km