Zajeďte si do Hotelu Slezan *** v Bruntálu a spojte pobyt ve městě s blízkostí přírody Jeseníků i památek. Po celou dobu pobytu máte zajištěnou snídani formou bufetu, užijete si i degustační pivní prkénko a zarelaxujete si ve Wellness centru Bruntál. Děti do 10 let mají pobyt zdarma.

O ubytování

Hotel Slezan *** stojí v centru města Bruntál blízko přírody Hrubého Jeseníku. Vydejte se do vyhlášené Karlovy Studánky (19 km) a na Praděd (25 km). V létě přijde vhod vodní nádrž Slezská Harta (24 km), v zimě zase blízké ski areály z nichž nejbližší je jen 11 km od hotelu.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 52 pokojů, které jsou zařízené satelitní televizí, WiFi připojením, telefonem, minibarem a koupelnou. K dispozici je také apartmán, který je prostornější a skládá se z předsíně, ložnice, obývacího pokoje a koupelny.

Na čem si pochutnáte?

Skvěle se najíte v hotelové restauraci, která se zaměřuje především na českou kuchyni. Ráno se podávají snídaně formou bufetu, večer vás čekají dvouchodové večeře. V letních měsících využijte také možnost posezení na zahrádce.

Kde budete relaxovat?

Za příplatek si můžete objednat některou z masáží.

Hotel Slezan ***

Hotel Slezan ***

Revoluční 20 , Bruntál
Česká republika

+420 554 711 907

info@hotelslezan.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 300 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Kolárna
Lyžárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Baby friendly
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,5 km
Vzdálenost od jezera
6,5 km
Zastávka
0,3 km
Sjezdovka
3 km