Pytloun Kampa Garden Hotel Prague *** najdete v centru Prahy jen kousek od Lennonovy zdi či Karlova mostu. Užijte si parádní pobyt se všemi lákadly Prahy na dosah. V ceně budete mít komfortní ubytování, snídaně formou bufetu, welcome drink, celodenní jízdenku po Praze za každý den pobytu i možnost lepšího pokoje bez příplatku.

O ubytování

Pytloun Kampa Garden Hotel Prague *** se nachází v samém historickém srdci Prahy. Hotel nabízí exkluzivní umístění na nádherném městském ostrově Kampa, odkud je to na Karlův most (200 m) doslova pár kroků. Snadno se odtud dostanete také k dalším významným památkám jako je Pražský hrad (1 km), Václavské náměstí (1,5 km) Staroměstské náměstí s orlojem (1 km) či Tančící dům (1,5 km). Příjemnou procházkou se snadno dostanete na rozhlednu Petřín (1,5 km), odkud uvidíte celou metropoli jako na dlani. Nejbližší zastávka tramvaje je vzdálena pouze 500 metrů, stanice metra trasy A leží 700 m od hotelu. Metrem se snadno dostanete i k dalším oblíbeným turistickým cílům, jako je Vyšehrad (3 km), ZOO Praha a Botanická zahrada Praha (6 km) nebo Národní muzeum (2,5 km). V okolí hotelu najdete nespočet skvělých restaurací, kaváren, muzeí i galerií. Za nákupy můžete vyrazit do nedalekého Obchodního centra Nový Smíchov (2 km) nebo do OC Palladium (2 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortně a vkusně zařízeném dvoulůžkovém pokoji. Pro naprosté pohodlí hostů je pokoj vybaven WiFi připojením, satelitní televizí, minibarem, rychlovarnou konvicí, trezorem, telefonem a pracovním stolem s posezením. Ve vlastní koupelně najdete fén, set kvalitní kosmetiky a pantofle.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno pobytu si pochutnáte na vynikající snídani ve formě bufetu. Hotelová terasa nabízí jedinečnou možnost snídat s výhledem na mlýnské kolo Velkopřevorského mlýna a okolní zahrady.

Cestujete s dětmi?

V hotelu vám rádi zapůjčí postýlku a další vybavení pro děti. Výhodou je také blízkost několika velkých venkovních hřišť, kde si užije zábavu celá rodina.

Pytloun Kampa Garden Hotel Prague ***

Pytloun Kampa Garden Hotel Prague ***

U Sovových mlýnů 9 , Praha 1
Česká republika

778 022 400

reservations.kampa.prague@pytloun-hotels.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček 400 Kč/den
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování 530 Kč/den

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Zastávka
0,5 km
Aquapark
14,6 km