Pobyt v kouzelné přírodě Vysočiny v Hotelu Renospond s chutnou polopenzí si jistě užijete. V ceně máte také parkování a pobyt s dítětem do 12 let! Za příplatek si užijte třeba relaxaci ve wellness centru.

O ubytování

Celý hotelový komplex Renospond se nachází v Proseči u Skutče na úpatí Českomoravské vrchoviny, která je jednou z ekologicky nejčistších oblastí České republiky. Tato lokalita je bohatá na kulturní památky a přírodní krásy. Doslova pár kroků budete mít Toulovcovy maštale, což je přírodní oblast pískovcových Budislavských skal a borových lesů. Na výlet se vydejte i na zámek Nové Hrady (6 km) nebo do Pivnické a Střítěžské rokle (6 km). V zimě se vydejte na lyžovačku do Ski Hlinsko (24 km) nebo Ski areálu Svratka.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 22 pokojů, na každém je možnost přistýlky a WiFi. Za příplatek můžete mít na pokoji také TV. Některé pokoje disponují vlastním sociálním zařízením.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci, která se specializuje na pokrmy české kuchyně a zakládá si na kvalitních surovinách, vás čekají snídaně formou bufetu a večeře o dvou chodech. K dispozici je i venkovní terasa s možností grilování.

Kde budete relaxovat?

Za relaxací zamiřte do nově otevřeného wellness centra, které nabízí privátní vířivku a saunu, pestrou nabídku masáží, perličkové aroma koupele, kosmetické ošetření pleti i celého těla a solárium.

Cestujete s dětmi?

K dispozici je zde dětská postýlka, dětská stolička, mikrovlnná trouba, lednička, dětské hřiště, dobrodružný dětský koutek, trampolína a dětský bazén.

Něco navíc

Máte rádi sport? Tak to budete nadšení. K dispozici je venkovní stolní tenis, hřiště na volejbal a nohejbal, kulečník, fotbálek, ruské kuželky, ale také přírodní koupaliště. Po domluvě je tu také možnost rybolovu.

Hotel Renospond

Hotel Renospond

Zderaz 119 , Proseč u Skutče
Česká republika

+(420) 469 321 282

recepce@renospond.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Wellness
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Přednáškový sál
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Zastávka
1,5 km
Sjezdovka
20 km

Tipy na výlet

CHKO Žďárské vrchy

CHKO Žďárské vrchyTip na výlet

Chráněná krajinná oblast Žďárské vrchy má rozlohu 70 940 ha a je nejvyšší částí Českomoravské vrchoviny. Nejvyšším vrcholem je Devět skal 836 m n.m. Typickými krajinnými prvky Žďárských vrchů jsou rulové skalní věže lákající lezce zpoza lesů a spousta rybníků a venkovských stavení s prvky horácké lidové architektury u polí a luk. Největšími rybníky jsou Velké Dářko, Veselský a Matějovský rybník.

Jaká místa nevynechat při návštěvě Žďárských vrchů?

  • Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře
  • Skanzen Veselý kopec
  • Údolí Doubravy u Chotěboře
  • Navštivte také památkovou rezervaci lidové architektury Betlém Hlinsko, Havlíčkův Brod a Pilskou vodní nádrž.

Po turistických trasách můžete kromě Devíti skal navštívit i Žákovu horu, Radostínské rašeliniště a rašeliniště Velké Dářko.

Více informací
Peklo Čertovina
Peklo Čertovina
Údolí Doubravy u Chotěboře
Údolí Doubravy u Chotěboře
Chrudim
Chrudim