Vydejte se poznat krásu Jizerských hor a ubytujte se v Josefově Dole v Penzionu Ráj ***. Kromě chutné polopenze se těšte na odpočinek v sauně a vstup na venkovní přírodní koupaliště (dle sezony), které je obklopeno loukou a lesy.

O ubytování

Penzion Ráj *** se nachází v Josefově Dole v obklopení nádherné jizerskohorské přírody. Dokonalou dovolenou si zde užijete v jakémkoliv ročním období. V okolí penzionu vede řada tras pro výlety pěšky, na kole i na běžkách. Vydejte se třeba na Tanvaldský Špičák (10 km), na bobovou dráhu Jizerky (7 km) nebo do libereckého Centra Babylon (20 km) s aquaparkem, wellness a IQ parkem. Zdolat můžete také horu Ještěd (30 km) nebo se vydat za odpočinkem do Lázní Libverda (30 km). Milovníky zimních sportů potěší kromě desítek kilometrů upravovaných běžeckých tras blízkost hned několika lyžařských areálů, například na Tanvaldském Špičáku (4 km), v Bedřichově (8 km) či přímo v Josefově Dole (2 km).

Kde budete spát?

Čeká na vás ubytování v pohodlném dvoulůžkovém pokoji se sdílenou či vlastní koupelnou. Na pokojích je k dispozici WiFi připojení.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno pobytu začnete snídaní ve formě bufetu. Přes den je v restauraci penzionu možné objednávat jídla ze stálého jídelního lístku. Večer se podávají večeře s možností výběru z menu.

Kde budete relaxovat?

Po náročném dni stráveném v nádherných Jizerských horách zajisté přijde vhod finská sauna. Během horkého léta se můžete osvěžit v přírodním koupališti, které leží přímo před penzionem.

Penzion Ráj ***

Penzion Ráj ***

Josefův Důl 951E , Josefův Důl
Česká republika

776 86 81 81

info@penzionraj.eu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
4,6 km
Zastávka
0,8 km
Sjezdovka
2,9 km