Vydejte se na Vysočinu poblíž hradu Pernštejn a Bystřice nad Pernštejnem. Ubytováni budete v útulném Penzionu Zubr, kde na vás čeká vynikající polopenze z domácích a lokálních surovin - čerstvý kváskový chléb, hustá paštika, pstruh či bezinková limonáda z bezu přímo ze zahrádky majitelů.

O ubytování

Penzion Zubr se nachází v samém srdci Vysočiny na břehu řeky Svratky v malebné obci Ujčov. Díky příjemné rodinné atmosféře a dokonalému klidu zde snadno zapomenete na všechny starosti všedních dnů. Pouze 5 minut chůze od penzionu leží nová koňská farma, na které si přijdou na své rodiny s dětmi i zkušení jezdci. Další atrakcí Ujčova je úniková chata. Na výlet můžete vyrazit na nedaleký hrad Pernštejn (6 km) nebo do oblíbeného westernového městečka Šiklův mlýn (20 km). Spoustu možností sportovního vyžití nabízí vodní nádrž Vír. Kromě vodních aktivit si zde užijete také lezení po ledové stěně.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou. Pokoje jsou vybaveny WiFi připojením a televizí.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci se podává především regionální domácí kuchyně. Velký důraz je kladen na čerstvost a lokální původ surovin. Každý den pobytu začnete snídaní ve formě bufetu. Ochutnáte třeba vajíčka na různé způsoby od místních pěstitelů, Ujčovský mošt a koláče plné ovoce od pana Loukoty, kávu z jihlavské pražírny Koruna či jogurty z farmy Rubelit. Přes den je možné objednávat pokrmy z jídelního lístku. Večer se můžete těšit na chutné večeře. Těšte se například na sýry z farmy Rubelit, chutného pstruha s domácím chlebem s ořechy, certifikované maso Šutera či zvěřinu od vyhlášeného myslivce ze Štěpánova. Součástí restaurace je také prostorná venkovní terasa s grilem.

Kde budete relaxovat?

Na zahradě hotelu je velký venkovní bazén, který je v provozu v letní sezóně.

Cestujete s dětmi?

Na malé hosty čeká spousta zábavy na velké zahradě pokryté přírodní trávou. Najdete zde dětské houpačky, pískoviště i velkou trampolínu.

Penzion Zubr

Ujčov 46 , Ujčov 46
Česká republika

+420 723 391 919

info@penzion-zubr.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětské hřiště
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
65 m
Sjezdovka
6 km