Naprosto ideální dovolená pro rodiny s dětmi, které chtějí něco zažít a poznat. V rámci balíčku získáte možnost využít vnitřní i venkovní sportoviště Sport Parku Liberec, venkovní posilovnu nebo dětské hřiště a mnoho dalšího. Na dosah budete mít třeba Zoo.

O ubytování

Na rodinnou aktivní dovolenou jedině do Hotelu Arena ***! Přilehlý Sport Park Liberec disponuje pestrým množstvím venkovních a krytých sportovišť, v němž se můžete věnovat až 35 různým sportům, jako jsou například tenis, bowling či atletika. Děti se určitě zabaví na vybaveném hotelovém dětském hřišti, v blízkém aquaparku Centrum Babylon Liberec či v oblíbené liberecké ZOO. Známá dominanta libereckého kraje Ještěd se od hotelu nachází jen 5 km a můžete tam buďto vyšlápnout, nebo se nechat vyvézt lanovkou.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích, kde najdete WiFi, TV, telefon, pracovní stůl a vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem. Některé z nich se mohou pochlubit také balkonem s výhledem na ještědský hřbet.

Na čem si pochutnáte?

Energii na všechny sportovní aktivity získáte díky polopenzi. Na snídani si naložíte v bufetu kolik chcete, večeře vám zase naservírují přímo pod nos. V hotelové restauraci Stadion se najíte vždy do syta, a to zejména pokrmů české a italské kuchyně. K rychlému občerstvení pak poslouží i prodejní automaty ve vstupní hale.

Cestujete s dětmi?

Děti budou mít možnost se vyřádit na venkovním dětském hřišti. Určitě si ale nezapomeňte jeden den vyhradit na návštěvu blízké ZOO.

Hotel Arena ***

Jeronýmova 570/22 , Liberec
Česká republika

+420 488 048 111

info@hotelarena.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 40 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětské hřiště
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3 km
Zastávka
50 m
Aquapark
1 km
Sjezdovka
4 km

Tipy na výlet

Liberec Tip na výlet

Liberec je město na severu Čech sahající svou historií do 13. století. Mnoho lidí si je spojí pouze s vysílačem Ještěd, město má ale své vlastní zajímavosti. Za jakýsi symbol obce můžeme považovat novorenesanční radnici, najdeme tu ale i krásné památky baroka a klasicismu.

Co byste neměli v Liberci minout:

  • Centrum Babylon
  • ZOO Liberec
  • Botanickou zahradu
  • Nezapomeňte ani na moderní vědecké centrum iQLANDII s Planetáriem, DinoPark nebo Technické muzeum.

Za relaxací zamiřte do aquaparku s wellness centrem, které je zařízené ve stylu antických lázní. Aquapark je součástí centra Babylon.

Více informací
ZOO Liberec
Ještěd
Vodní nádrž Josefův Důl