Užijte si pobyt v krásné přírodě Jizerských hor jen kousek od Jablonce nad Nisou. V ceně budete mít kromě ubytování i snídani či polopenzi a neomezený vstup do venkovního bazénu (jen v letní sezóně).

O ubytování

Penzion Stará Školka najdete v Jizerských horách v městečku Nová Ves nad Nisou. Vydejte se na vyhlídku Nisanka (750 m), do Jablonce nad Nisou (5 km) s krásnou přehradou, do Liberce (18 km) s aquaparkem, ZOO a botanickou zahradou či na Ještěd (27 km). Právě na Ještědu si v zimě můžete užít parádní lyžařský den. V okolí se však nachází několik menších, ale stále krásných skiareálů, například Bedřichov (10 km) či Lucifer (12 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom ze 13 pokojů, které mají možnost přistýlky, televizi a vlastní koupelnu se sprchovým koutem.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno se těšte na snídaně formou bufetu, přes den si můžete dát oběd či něco dobrého na zub, večeře se pak servírují a mají dva chody. Součástí penzionu je také bar, lounge a zahrada, kde si můžete užít letní dny.

Kde budete relaxovat?

Vhod přijde jistě také sezónní venkovní bazén, který můžete využívat neomezeně.

Penzion Stará školka

Nová Ves nad Nisou 631 , Nová Ves nad Nisou
Česká republika

+420 737 676 526

penzionstaraskolka@gmail.com

Check In
12:00 - 18:00
Check Out
8:00 - 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček po dohodě za poplatek 50 Kč/den
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Venkovní bazén
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Zastávka
0,4 km
Sjezdovka
0,5 km

Tipy na výlet

Jablonec nad Nisou Tip na výlet

Město skla a bižuterie - Jablonec nad Nisou - objevíte v oblasti Jizerských hor, uprostřed široké kotliny vytvořené řekou Nisou. Město plné zeleně zažilo svůj architektonický rozmach až koncem 19. století, díky čemuž nesou místní budovy výrazné prvky secese, funkcionalismu a novorenesance. Prohlédněte si je během procházky centrem, které tvoří tři za sebou položená náměstí.

Navštivte také Muzeum skla a bižuterie, které ve městě původu světoznámých značek jako Swarovski nebo Riedel nemůže chybět. Pokud toužíte po letním odpočinku, zamiřte k přehradě přezdívané “Jablonecké moře”. V zimě doporučujeme vyrazit sem na běžky nebo na lyžovačku do okolních ski areálů.

Liberec
Vodní nádrž Josefův Důl
Zámek Frýdlant