Užijte si luxusní pobyt přímo v centru Mariánských Lázní jen pár kroků od Hlavní kolonády a Zpívající fontány. Těšte se na relaxaci v bazénu, léčebné procedury (inhalace, masáž, koupel) i chutnou snídani, odpolední svačinku s kávou či čajem v Cafe Sun a večeři o 3 chodech.

O ubytování

Hotel Belvedere Spa & Wellness **** stojí v samotném centru Mariánských Lázní jen pár kroků od Hlavní kolonády, Zpívající fontány a Římských lázní. Všechna skvělá místa tak budete mít na dosah.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 39 pokojů se satelitní televizí, WiFi připojením, telefonem, trezorem, županem, fénem a vlastní koupelnou se sprchou či vanou. Některé pokoje mají také balkon.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci si pochutnáte na pokrmech české i mezinárodní kuchyně, ale s ohledem na zdravý životní styl. Těšte se na snídaně formou bufetu. Přes den zde připravují i obědové menu a večeře. Na vyžádání vám rádi připraví dietní pokrmy (bezlepkové, vegetariánské a další).

Mariánské Lázně Tip na výlet

V Mariánských Lázních vás čekají proslulé lázeňské parky a kolonády, nádherné architektonické budovy, mnoho kulturního i společenského vyžití a především několik desítek léčivých pramenů. Nejznámějšími jsou Ferdinandův, který byl také úplně prvním využívaným pramenem, dále Lesní pramen a Ambrožův. K pitným kúrám slouží prameny Křížový, Karolinin a Rudolfův. Mariánské Lázně se vždy těšily oblíbenosti u slavných osobností a šlechty. Za zmínku stojí například anglický král Eduard VII nebo skladatel J. W. Goethe. Dnes jsou druhými největšími českými lázněmi.

Co patří mezi skvosty Mariánských Lázní?

  • Zpívající fontána
  • Hlavní lázeňská kolonáda (Kolonáda Maxima Gorkého)
  • Kolonáda Ferdinandova pramene

Navštivte také Park Boheminium. Můžete zde obdivovat miniatury českých památek. K procházkám jsou ideální Skalníkovi sady, park u Lesního pramene nebo vycházková trasa Královská cesta.

Pokud se chcete vydat na výlet mimo město, doporučujeme hrad Loket nebo hrad a zámek Bečov nad Teplou, kde se nachází relikviář svatého Maura.

Více informací

Kde budete relaxovat?

Součástí hotelu je také relaxační a léčebné wellness, kde je k dispozici lékařský tým. Dopřejte si odpočinek ve vnitřním bazénu (4x5 m), anebo zkuste jednu z masáží a léčebných procedur. Co třeba ozdravná koupel, zábal, inhalace či oxygenoterapie?

Hotel Belvedere Spa & Wellness ****

Goethovo náměstí 16/1 , Mariánské Lázně
Česká republika

+420 234 614 809

marienbadreservation@axxos.co

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček za poplatek 500 Kč/noc (malá plemena)
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování v parkovacím domě 160 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Možnost procedur
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,4 km
Vzdálenost od lázní
0,4 km
Zastávka
10 m