Když do Prahy, tak rovnou do samotného centra. Ubytujte se ve 4* Hotelu Theatrino, který stojí v centru Prahy a jen kousek od Národního muzea, Václavského náměstí a všech skvělých historických památek. V ceně jsou snídaně formou bufetu.

O ubytování

Hotel Theatrino **** najdete v krásné secesní budově, která stojí v centru Prahy, přesněji na Žižkově, jen kousek od historického centra. Hotel je v provozu od roku 2000 a prošel kompletní renovací podle návrhu od malíře a architekta Haralda Schreibera, který kladl důraz na zachování původních secesních prvků včetně velkého divadelního sálu.

Přímo u hotelu je zastávka tramvaje a o kousek dál pak i stanice metra, z té je to jen kousek k Národnímu muzeu, na Václavské náměstí a k řadě dalších významných míst a památek. Blízko je mnoho obchodů, restaurací a také nákupní centrum Flora. Za zmínku stojí i Žižkovská televizní věž a Nový židovský hřbitov, kde najdete hrob spisovatele Franze Kafky.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 73 pohodlně vybavených pokojů, které jsou vybaveny moderním nábytkem. Každý pokoj má LCD televizi, telefon, WiFi připojení, trezor, minibar, set na přípravu kávy a čaje. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem, WC a fénem.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno si pochutnáte na snídaních formou teplého a studeného bufetu. Ty se podávají v útulné jídelně. Na drink zamiřte do baru.

Praha Tip na výlet

Hlavní město České republiky ležící na řece Vltavě se vyznačuje dlouhou a bohatou historií a je domovem řady důležitých kulturních památek. I proto je jeho historické centrum od roku 1992 zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO a obecně je považováno za jedno z nejkrásnějších měst v Evropě. Není divu, že pražské památky přilákají ročně miliony turistů z celého světa.

Ani vy byste si proto neměli nechat ujít:

  • Pražský hrad
  • Karlův most
  • Staroměstské náměstí s Pražským orlojem

Mezi další významné památky, které byste neměli minout, patří také například Josefov, Petřín nebo Vyšehrad. Když vás historie omrzí, můžete vyrazit za kulturou do Národního divadla, a s dětmi za poznáním do Pražské ZOO a Botanické zahrady v Tróji, či vodními aktivitami v Aquapalace Praha. A pokud Prahu navštívíte v zimě, nenechte si ujít vyhlášené vánoční trhy s kouzelnou atmosférou.

A malý tip navíc: jestli toho chcete v Praze vidět co nejvíce, vyhraďte si na prohlídku města alespoň jeden víkend. Je to náročné, ale stojí to za to!

Více informací

Kde budete relaxovat?

Za relaxací se vydejte do hotelového wellness centra s finskou saunou, párou, relaxačními lehátky a bohatou nabídkou masáží.

Hotel Theatrino ****

Bořivojova 53 , Praha 3
Česká republika

+(420) 721 264 867

theatrino@avehotels.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 350 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za poplatek 320 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnost procedur
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,6 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
14,3 km