Máte rádi víno? Tak to budete milovat jižní Moravu. Vydejte se do Valtic a užijte si degustaci vín ve stylovém sklípku i s rautem. Ubytováni budete v Penzionu Siesta se snídaněmi formou bufetu. Dítě do 5 let má pobyt zdarma.

O ubytování

Penzion Siesta se nachází na klidném místě na okraji Valtic na jižní Moravě a může se chlubit naprosto skvělou polohou. Do centra města se projdete jen cca 1 km a k Valtickému zámku jakbysmet. V okolí vás dále potěší Kolonáda na Reistně (3,5 km) či památky jako Minaret (10,5 km) nebo Janův hrad (13 km). Brno je vzdálené 30 minut jízdy a na nejbližší golfové hřiště v rakouském městě Poysdorf se projedete pouze 8 km.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z prostorných, klimatizovaných pokojů se satelitní TV s plochou obrazovkou, minibarem, posezením a kompletně vybavenou vlastní koupelnou se sprchou, WC a fénem.

Na čem si pochutnáte?

Penzion nemá vlastní restauraci, kde byste se naobědvali či navečeřeli, každé ráno se zde však podává bohatá snídaně formou bufetu. Součástí Penzionu Siesta je také vinný sklípek.

Lednicko-valtický areál Tip na výlet

Pro všechny milovníky zámků, parků a krásné přírody je tu Lednicko-valtický areál, který spojuje to nejlepší z jižní Moravy. Jedná se o nejrozsáhlejší krajinný celek v Evropě a je od roku 1996 zapsán jako součást světového a kulturního dědictví UNESCO.

Co patří mezi skvosty Lednicko-valtického areálu?

  • Zámek Lednice
  • Zámek Valtice
  • Janův hrad

Kromě krásných zámků s udržovanými zámeckými zahradami se můžete vydat k Minaretu a užít si rozhled do širokého okolí. Navštivte také Apollonův chrám, Kolonádu na Reistně, Rybniční zámeček, Obelisk a Rendes-vous.

Více informací

Kde budete relaxovat?

V létě je hostům k dispozici sezónní bazén.

Cestujete s dětmi?

Dětem je před penzionem k dispozici dětské hřiště.

Něco navíc

Můžete si zde zapůjčit jízdní kola, zahrát si šipky nebo stolní tenis. Personál vám zajistí průvodcovské služby po památkách Lednicko-valtického areálu pěšky či na kole, cyklovýlety spojené s ochutnávkou vín či další gastro akce.

Penzion Siesta

Břeclavská 630, Valtice
Česká republika

+420 777 739 990

recepce@penzion-siesta.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 350 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Venkovní bazén
Dětské hřiště
Půjčovna kol
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
81 m