Vydejte se na dovolenou do kouzelné historické Třebíče a užijte si luxusní pobyt se vším všudy. Těšit se můžete na polopenzi, vstup do aquaparku Laguna, synagogy i baziliky sv. Prokopa (UNESCO). Děti do 4 let mají pobyt zdarma.

O ubytování

Hotel U Černého orla **** se nachází v jedné z nejstarších budov na Karlově náměstí v Třebíči. Na dosah tak budete mít všechna krásná místa Městskou věž, Zadní synagogu, Hasskovu zahradu i Baziliku sv. Prokopa.

Kde budete spát?

Hotel nabízí 20 luxusně vybavených pokojů se satelitní televizí, telefonem, WiFi připojením, minibarem, trezorem a vlastní koupelnou se sprchou nebo vanou.

Na čem si pochutnáte?

Přímo v hotelové restauraci La Fabrika, která se zaměřuje především na čerstvou pizzu, si vychutnáte snídaně a večeře o dvou chodech.

Kde budete relaxovat?

Za odpočinkem se vydejte do wellness centra s vířivkou, saunou a fitness centrem.

Něco navíc

Hotel je historicky známý jako zájezdní hostinec, ve kterém v roce 1742 nocoval dokonce pruský král Fridrich II., když přes Třebíč cestoval, navíc je národní kulturní památkou vedenou na Ústředním seznamu kulturních památek ČR.

Hotel & Apartments U Černého orla ****

Karlovo nám. 17/11 , Třebíč
Česká republika

+420 568 420 202

info@hotelcernyorel.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček (malé plemeno) za poplatek 150 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Restaurace
Kolárna
Fitness
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Zastávka
0,2 km
Aquapark
1,3 km
Sjezdovka
1,5 km

Tipy na výlet

Třebíč Tip na výlet

Pokud plánujete toulky po Česku, rozhodně byste neměli minout i tak trochu opomíjenou Třebíč, která se pyšní vzácnými historickými kousky i třetím největším náměstím u nás. Tohle město plné památek UNESCO se nachází na západě Moravy, v jihovýchodním cípu kraje Vysočina. Má velmi bohatou historii, jeho počátky sahají až k roku 1101.

Co patří mezi skvosty Třebíče?

  • Bazilika sv. Prokopa
  • Zámecký areál (Valdštejnský zámek-předzámčí)
  • Benediktinský klášter

Určitě nevynechte ani Židovskou čtvrť, Zadní synagogu, Dům Seligmanna Bauera, Karlovo náměstí, Městskou věž a Větrný mlýn.

Třebíč má co nabídnout i pokud jde o přírodu a odpočinek - nachází se v jedné z ekologicky nejčistších oblastí České republiky. Za relaxací zamiřte do bazénu či Říčních lázní Polanka.

Více informací
Bazilika sv. Prokopa v Třebíči
Aquapark Laguna
Jihlava