Navštivte oblíbené dovolenkové místo v jižních Čechách - Lipno. Při ubytování v Penzionu N.10 Frymburk *** si pochutnáte na domácí polopenzi a všechny krásy regionu budete mít na dosah. V penzionuje možnost zapůjčit si kola, která jsou pro objevování Šumavy ideálním dopravním prostředkem, a abyste žádnou atrakci nemuseli vynechat, dostanete také slevovou Lipno Card.

O ubytování

Penzion N.10 Frymburk se nachází v centru městečka Frymburk u přehrady Lipno v Jižních Čechách. Místní pláž je nejkrásnější písečnou pláží na Lipensku.

Navštívit můžete i gotickou památku Vítkův kámen (6,7 km) na druhém břehu přehrady a využít přívozu, Lipno nad Vltavou (4 km) s mnoha atrakcemi nebo pohádkový Český Krumlov (20 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvou až čtyřlůžkových prostorných a moderně vybavených pokojích. K dispozici jsou také mezonetové apartmány pro pět až šest osob. Na každém pokoji a apartmánu najdete televizi, koupelnu se sprchou a místo k posezení.

Na čem si pochutnáte?

V přízemí penzionu se nachází klimatizovaná restaurace, kde se servírují jídla české i mezinárodní kuchyně a vybrat si můžete také z široké nabídky vín. Snídaně se podávají formou bufetu, večeře výběrem z menu.

Něco navíc

Lipno je ideální lokalita pro cykloturistiku. Kola si můžete vypůjčit přímo v penzionu.

Penzion N.10 Frymburk

Frymburk 10 , Frymburk
Česká republika

+420 702 090 616

frymburk.10@seznam.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Restaurace
Kolárna
Lyžárna
Půjčovna kol

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Vzdálenost od jezera
0,5 km
Zastávka
0,5 km
Aquapark
8,5 km
Sjezdovka
1,5 km

Tipy na výlet

Vodní nádrž Lipno Tip na výlet

Vodní nádrž, nebo také Lipenské jezero, je největší umělé jezero u nás. Nachází se v nadmořské výšce 726 metrů, dosahuje délky 44 km a v nejširším místě jsou od sebe břehy vzdálené cca 10 km. Přes léto je Lipno a okolí vyhledávaným turistickým místem na koupání, rekreaci, sportovní vyžití, turistiku a cyklistiku. Využít můžete Jezerní cyklo-inline stezku kolem Lipna v délce téměř 19 km a mnoho dalších cyklotras v okolí. V zimě pak můžete bruslit přímo na zamrzlé hladině jezera a užít si tak až 12 km dlouhou bruslařskou dráhu.

Jaká místa lákají k návštěvě?

  • Stezka korunami stromů Lipno
  • Bobová dráha Lipo
  • Aquaworld Lipno

Z Lipna se vydejte navštívit některý z okolních hradů a zámků. Hrad Rožmberk, Český Krumlov nebo zámek Hluboká nad Vltavou jsou nedaleko.

Více informací
Stezka korunami stromů Lipno
Aquaworld Lipno
Boubínský prales