Vydejte se na kouzelný pobyt do Hotelu Vltavská pohádka *** v Českém Krumlově. Ubytováni budete ve stylových pokojích Deluxe a těšit se můžete na chutnou polopenzi, děti jistě potěší zmrzlinové překvapení. Navíc je pro ně připraven i mini dětský koutek. 2 děti do 10 let mají pobyt zcela zdarma.

O ubytování

Hotel Vltavská pohádka se nachází na jednom z nejmalebnějších míst v Českém Krumlově. Je umístěn přímo na břehu řeky Vltavy v jedinečném souboru staveb původně měšťanských domů z první poloviny 16. století. Všechny místní dominanty budete mít z hotelu v příjemné pěší vzdálenosti. Historické centrum města si až do dnešních dnů zachovalo svůj unikátní historický ráz, a tak není divu, že je chráněnou památkou UNESCO. Ve vzdálenosti do 500 m od hotelu najdete hrad a zámek Český Krumlov s ikonickou věží a medvědím příkopem, nádherné náměstí Svornosti i letohrádek Bellarie. Letohrádek je obklopený úchvatnou zámeckou zahradou s přírodním plenérovým divadlem s otáčivým hledištěm. Kromě historických památek najdete v Českém Krumlově řadu muzeií, galerií a dalších kulturních institucí. Oblíbenými turistickými cíli jsou dále například grafitový důl pod Českým Krumlovem, hora Kleť s hvězdárnou a rozhlednou či zřícenina hradu Dívčí kámen. Daleko není ani k další památce UNESCO – jihočeské vesničce Holašovice (30 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji typu Deluxe navrženém v designu jihočeské chalupy s vodáckými prvky. Kromě velké pohodlné postele patří k vybavení WiFi připojení, LCD televize a vlastní koupelna.

Na čem si pochutnáte?

V příjemné hotelové restauraci si každé ráno vychutnáte bohatou snídani ve formě bufetu. Přes den je možné objednávat z pestrého jídelního lístku. Servírované dvouchodové večeře si hosté vybírají z menu.

Hotel Vltavská pohádka ***

Rybářská 23 , Český Krumlov
Česká republika

+420 602 672 270

voucher@vltavskapohadka.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček povolen po domluvě předem
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování zdarma nebo za poplatek 100 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,2 km
Vzdálenost od jezera
1 km
Zastávka
0,5 km
Aquapark
30 km
Sjezdovka
13 km

Tipy na výlet

Český Krumlov (UNESCO) Tip na výlet

Český Krumlov je perla Jižních Čech a po právu také jedno z nejnavštěvovanějších míst u nás. Romantické městečko s bohatou historií i impozantním zámkem se nachází na řece Vltavě, která dodává celému místu skutečně pohádkovou atmosféru. V centru i na nábřeží na vás čekají historické budovy, výborné restaurace, dobové obchůdky a především spousta kulturního vyžití. Celá oblast, která je nazývána "Branou Šumavy" je od roku 1992 zapsána na seznam UNESCO.

Co nevynechat při návštěvě Českého Krumlova?

  • Státní hrad a zámek Český Krumlov
  • Zámeckou zahradu s otáčivým hledištěm
  • Zámeckou věž
  • Navštivte také Muzeum voskových figurín, 3D muzeum, Egon Schiele Art Centrum, Kostel sv. Víta nebo místní pivovar.

Mezi nejvýznamnější kulturní akce patří Mezinárodní hudební festival Český krumlov nebo Festival barokních umění.

Více informací
Zámek Český Krumlov (UNESCO)
Aquaworld Lipno
Otáčivé hlediště Český Krumlov