Poznejte krásy Českého ráje a jeho okolí a ubytujte se v Parkhotelu Skalní město *** uprostřed Prachovských skal. Těšte se na mezinárodní a místní kuchyni formou polopenze a konzumaci kvalitních španělských - bílých a červených vín k večeři neomezeně. Hotel disponuje také bohatým wellness, doporučujeme využít výrazné slevy 50 % na vířivku.

O ubytování

Parkhotel Skalní město *** se nachází v těsném sousedství Prachovských skal (780 m) a Oborského rybníku (1,7 km) v Českém ráji. Poznejte toto romantické místo u Pařezské Lhoty plné skalních věží, vyhlídek a hradů.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 28 útulně zařízených pokojů s vlastní koupelnou. Ze všech pokojů je výhled na překrásnou přírodu v okolí hotelu, v případě potřeby vám ale na pokoj bude umístěna i televize.

Na čem si pochutnáte?

Do hotelové restaurace se těšte na snídaně podávané formou švédského stolu a servírované tříchodové večeře. Ochutnáte mezinárodní a místní kuchyni a na jazyce se rozplývající dezerty.

Český ráj Tip na výlet

Krásné výhledy, skalní města se stržemi, spousta hradů, zámků a jiných zajímavostí - to vše je důvodem, proč byl region Český ráj zařazen mezi geoparky UNESCO a jeho část je nejstarším CHKO v České republice (vyhlášen v roce 1955). Těšit se můžete na Zlatou stezku Českého ráje, která vás dovede k velkému množství zdejších turistických skvostů.

Co nevynechat při návštěvě Českého ráje:

  • Prachovské skály
  • Hruboskalské skalní město
  • hrad Valdštejn
  • Vydejte se i do Klokočských skal, na rozhlednu Hlavatice a za Rumcajsem, Mankou a Cipískem do Jičína.

Zapomenout byste neměli ani na symbol celého regionu - pohádkový hrad Trosky, kde se natáčela pohádka Princ a Večernice, Pohlaď kočičce uši a Máj. Cyklisté navíc jistě ocení, že je Český ráj prošpikovaný cyklostezkami, které vedou překrásným a unikátním terénem.

Více informací

Kde budete relaxovat?

Využijte hotelových wellness a balneo služeb. V nabídce jsou různorodé zábaly, relaxační koupele, masáže nebo oxygenoterapie.

Cestujete s dětmi?

Součástí hotelu je dětský koutek i hřiště.

Něco navíc

V hotelu je nově možné vypůjčit si elektrokola na půl dne nebo rovnou celodenní výlet.

Na víceúčelovém hřišti v areálu hotelu si zahrajete volejbal, nohejbal, badminton a tzv. líný tenis. Vhodné místo se najde i pro fotbal a ping pong.

Parkhotel Skalní město ***

Pařezská Lhota 34, Holín , Jičín
Česká republika

+420 737 544 445

parkhotel@skalnimesto.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Půjčovna kol
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
1,9 km
Zastávka
0,3 km