Užijte si karlovarské lázeňské atmosféry plnými doušky nejen u minerálních pramenů na kolonádách. Ubytujte se v historickém a šetrně zrekonstruovaném Hotelu Maltézský Kříž *** s bohatými snídaněmi a vychutnejte si balíček různorodých slev ve spojení s kulturními událostmi a kouzelnou přírodou v okolí.

O ubytování

Hotel Maltezský Kříž ***, krásný čtyřpatrový hotýlek se světle žlutou fasádou a zelenými žaluziovými okenicemi, najdete přímo v centru Karlových Varů. Na dosah tak budete mít léčebné prameny, kolonády a další lákadla tohoto lázeňského města. K Vřídlu a Vřídelní kolonádě se pěšky projdete od hotelu jen 4 minuty, k Tržní a Zámecké kolonádě pak 7 minut. Vyhlídka Jelení Skok se pak nachází od hotelu jen 300 m, nádherné Dvořákovy sady 1 km a Muzeum Jana Bechera 2,1 km.

Kde budete spát?

Čeká vás tedy kouzelný pobyt v jednom ze 12 útulných pokojů v barokním lázeňském domě z roku 1706. Všechny příjemně světlé a vzdušné pokoje Apartmá, Deluxe a Comfort s vlastní koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou včetně toaletních potřeb jsou vybaveny WiFi, LCD televizí, minibarem, pracovním stolem a trezorem i telefonem s přímou linkou. Ve všech typech pokojů budete usínat v pohodlných manželských postelích, je zde i možnost přistýlky.

Na čem si pochutnáte?

Na voňavé čerstvé snídaně formou bufetu se těšte přímo v hotelu.

Karlovy Vary Tip na výlet

Karlovy Vary byly založeny již roku 1350 na povel Karla IV. Historie léčby zde trvá již více než 660 let. Zlatou éru a největší rozkvět ale lázně zažívají až 18. a 19. století, kdy získávají celosvětový věhlas a také dnešní architektonicky úchvatnou podobu. Léčivé prameny zde pomocí termálních koupelí a pitné kúry pomáhají k léčbě onemocnění pohybového a trávícího ústrojí a při poruchách látkové výměny.

Nejkrásnější kolonády Karlových Varů:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všechny kolonády ukrývají prameny, které můžete ochutnat. Pořiďte si v jednom z místních stánků lázeňský pohárek a vydejte se na průzkum. K odpočinku je k dispozici velké množství laviček. Posaďte se a vychutnávejte nezapomenutelnou atmosféru.

Při návštěvě města byste neměli vynechat několik památek a atrakcí. Patří k nim pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, rozhledna Diana, u které se nachází Motýlí dům a výletní restaurace, sklárny Moser a Návštěvnické centrum Becherovka. K procházkám lázeňským lesem zve několik vyhlídek. Nejznámější je vyhlídka Jelení skok, jeden ze symbolů města. K Varům neodmyslitelně patří i tradiční lázeňské oplatky. Při procházkách městem si je můžete vychutnávat jednotlivě v podobě horké oplatky. Celá balení jsou potom v nabídce i v dárkovém provedení a nabízí mnoho příchutí.

Více informací

Hotel Maltezský Kříž ***

Stará Louka 334/50 , Karlovy Vary
Česká republika

+420 353 169 011

hotel@maltezskykriz.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování po rezervaci za poplatek 250 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Kolárna
Lyžárna
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,6 km
Vzdálenost od lázní
2 km
Zastávka
0,2 km