Ráj pro turisty, cyklisty a horolezce. Na své si ve Žďárských vrších s mírně vlnitou krajinou posetou rybníky a skálami schovanými v lesích přijdou i rybáři nebo houbaři. A protože vás při ubytování v moderním Wellness Hotelu Marta v Kuklíku u Sněžného čeká také wellness, pobyt v této kouzelné oblasti si zaručeně užijete.

Věděli jste, že...?

Krásný, i když trošku smutný, příběh se váže k názvu hotelu - Marta. Je to jméno velké lásky pana majitele. Měli společný cíl, a to vybudovat společně hotel. Po smrt paní Marty se majitel rozhodl hotel pojmenovat na její počest jejím jménem.


O ubytování

Wellness Hotel Marta ve Žďárských vrších je novotou vonící rodinný podnik s krásným wellness. Najdete jej v malé vesničce Kuklík, přibližně 8 km severně od Nového Města na Moravě. Nedaleko to budete mít k památce UNESCO Poutnímu kostelu na Zelené Hoře (20 km), Zámku Kinských ve Žďáře nad Sázavou (22 km) i třeba do Westernového městečka Šikland (25 km). Z těch přírodních krás nevynechte například Devět skal (10 km) a po okolí se rozhlédněte díky jedné z okolních rozhleden, například Karasín (20 km) či Horní Les (25 km). Ski areál Harusák najdete cca 12 km od hotelu.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortně zařízeném pokoji Lux s manželskou postelí, který je vybavený LCD televizí, WiFi a vlastní koupelnou a toaletou, nebo v apartmánu, kde je navíc druhá ložnice a plně vybavená kuchyňka včetně setu na přípravu kávy a čaje. Jako na louce nebo v lese si budete připadat i po návratech z výletů na hotel. Některé stěny pokojů totiž zdobí velkoformátová zátiší z přírody.

Na čem si pochutnáte?

Na snídani či polopenzi si pochutnáte přímo ve stylové hotelové restauraci s velice příjemným interiérem s dřevěným nábytkem a béžovo-bílými doplňky.

Kde budete relaxovat?

Intimně osvětleného hotelového wellness se nebudete moci dostatečně nabažit. K dispozici vám bude finská i parní sauna a infrasauna, vířivka, Kneippův chodník a samozřejmě odpočinková místnost s pohodlnými lehátky.

Wellness Hotel Marta

Kuklík 3 u Sněžného , Kuklík u Sněžného (u Nového Města na Moravě)
Česká republika

+420 739 079 990

recepce@hotelmarta.cz

Check In
Od 14:00
Check Out
Do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 350 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Restaurace
Půjčovna kol

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,2 km
Sjezdovka
7,9 km