Užijte si dovolenou ve vyhlášených českých lázních. Penzion Hortenzie vám kromě ubytování nabízí i polopenzi, víno, sladké překvapení, mísu s ovocem, dvouhodinový vstup do Aquafora s vyhřívanými bazény i celoroční venkovní vířivkou a vstup do solné jeskyně.

O ubytování

Penzion Hortenzie leží v klidné části Františkových Lázní, světoznámých lázních v empírovém a klasicistním stylu. Jako všechna města našeho lázeňského trojúhelníku na západě České republiky nabízí toto městečko krásnou kolonádu (1,6 km), anglické parky a městské sady (1,3 km a dále), prameny (např. Pramen Glauber II vzdálen 1,7 km), množství kaváren a cukráren a klidnou, lázeňskou atmosféru. Můžete také navštívit Aquapark Aquafórum (2 km) či romantickou ne-rozhlednu Salingburg (2,9 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pohodlných pokojích se satelitní televizí, WiFi připojením a vlastní koupelnou. Většina pokojů má i ledničku.

Na čem si pochutnáte?

Místní stylová restaurace je otevřená čtvrtek - neděle od 11:30 do 21:00 hodin a nabízí to nejlepší z tradičních českých specialit. V ceně balíčku máte polopenzi, takže si tyto lahůdky určitě vychutnáte.

Penzion Hortenzie

Penzion Hortenzie

Družstevní 335 , Františkovy Lázně
Česká republika

+420 731 446 540

heckel.m@seznam.cz

Check In
14:00 - 17:30
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 60 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Restaurace
Kolárna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Vzdálenost od lázní
1,3 km
Zastávka
80 m
Aquapark
2 km
Sjezdovka
17 km

Tipy na výlet

Františkovy Lázně

Františkovy LázněTip na výlet

Zdejší prameny a jejich léčivé účinky byly známé už ve středověku. Nejstarším využívaným je Františkův Pramen. Po roce 1865 pak Františkovy Lázně získávají status jedněch z nejvyhledávanějších evropských lázní. Dnes vás město díky tomu okouzlí šachovnicovým půdorysem a krásnými empírovými a klasicistních budovami. Kromě kolonády a nádherných parků, vyhlídkových věží nebo městského muzea, si nenechte ujít ani známou sochu malého chlapečka s rybou - zdejší symbol plodnosti.

Prameny se používají k pitné kůře, ke koupelím, irigacím a inhalacím. Jsou účinné na nemoci pohybového aparátu, srdce a cév, gynekologická onemocnění včetně neplodnosti a další.

Co byste při návštěvě Františkových Lázní neměli minout:

  • Aquaforum Františkovy Lázně
  • Národní přírodní rezervace SOOS
  • Městské muzeum Františkovy Lázně
  • Lesopark Amerika
Více informací
Aquaforum Františkovy Lázně
Aquaforum Františkovy Lázně
Prameny ve Františkových Lázních
Prameny ve Františkových Lázních
Slavkovský les
Slavkovský les