Užijte si pobyt v Krkonoších - v Penzionu Modřanka v Peci pod Sněžkou. Kromě slunné horské přírody se můžete těšit na bohatou a chutnou polopenzi. K dispozici je také společenská místnost a pro děti pak herna. Na dosah budete mít lanovku na Sněžku a další skvělé atrakce.

O ubytování

Penzion Modřanka se nachází ve výšce 740 m n. m. nedaleko lanovky na Sněžku, která je od penzionu vzdálená 15 minut chůze. Odpočiňte si od každodenních starostí, užijte si čerstvý horský vzduch a dopřejte si relaxační procházky krkonošskou krajinou. S dětmi oceníte 650 metrů vzdálený Monkey Park i bobovou dráhu, na delší výlet se vydejte kabinovou lanovku na Černou Horu v Jánských Lázních (7,5 km), do ZOO Dvůr Králové (cca 50 km) či skalního města Adršpach s klášterem v Broumově (cca 60 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z pokojů s možností přistýlky. Každý pokoj má televizi, WiFi připojení a umyvadlo. Sociální zařízení je mimo pokoj na patře - společné pro více pokojů.

Na čem si pochutnáte?

V jídelně na vás ráno budou čekat bohaté snídaně v podobě švédských stolů a večer si můžete vybrat večeři z několika jídel. Penzion má také vlastní bar, kde můžete večer příjemně posedět za doprovodu živé hudby.

Cestujete s dětmi?

K dispozici je také společenská místnost s hernou pro děti, kde se zabaví vaši nejmenší. Dále je tu projektor s plátnem, na kterém můžete promítat dětem pohádky nebo sledovat pořady dle libosti.

Penzion Modřanka

Velká Úpa 184 , Pec pod Sněžkou
Česká republika

+420 774 515 080

penzionmodranka@centrum.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Kolárna
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,6 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
1,5 km

Tipy na výlet

Krkonošský národní park v zimě Tip na výlet

Jeden z našich nejkrásnějších národních parků byl vyhlášen 17. května 1963. Nabízí nespočet různých lyžařských středisek vhodných pro začátečníky, zkušené lyžaře i pro celé rodiny. Na každém rohu je navíc půjčovna vybavení či lyžařská škola. Pokud jste zanícený běžkař, také si zde přijdete na své. Hromadu možností pro zimní sportování navíc doplňuje krásná příroda, která stojí za dlouhou vycházku, i když se schovává pod důkladnou sněhovou pokrývkou. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívejte si chvíle klidu i zábavy.

Více informací
Stezka korunami stromů Krkonoše
Mumlavský vodopád
Aquapark Špindlerův Mlýn