Nasajte historickou atmosféru pod hradem v Rožmberku nad Vltavou nedaleko Českého Krumlova. V Hotelu U Martina *** vás čeká wellness (privátní vířivka či sauna), snídaně formou bufetu, slavnostní gurmánská večeře a další skvělé výhody.

O ubytování

Romantiku jako z pohádky zažijete v Hotelu U Martina ***, který se nachází v nově zrekonstruované historické budově ze 13. století v malebném městečku Rožmberk nad Vltavou. Hotel stojí v nádherném okolí, v podhradí přímo u řeky Vltavy. K Věži Jakobínka vám to bude pěšky trvat 15 minut, k Hradu Rožmberk 16 minut. V okolí meandrů řeky Vltavy se vám ale bude procházet po Rožmberku nad Vltavou jedna báseň. Pokud byste ale chtěli poznávat krásy dalších, vzdálenějších českých měst, do Českého Krumlova je to odsud 23 km.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v krásných, komfortně zařízených pokojích se satelitní televizí, trezorem, WiFi připojením, psacím stolem se židlí a vlastní koupelnou s WC, sprchovým koutem a veškerým dalším potřebným vybavením. Za příplatek si můžete nechat pokoj i romanticky vyzdobit (výzdoba, svíčky, sekt).

Na čem si pochutnáte?

Výborné snídaně i slavnostní večeři dle výběru si užijete v dobové hotelové restauraci, která vás nadchne nejen interiérem, ale především výborným jídlem.

Stezka korunami stromů Lipno Tip na výlet

Stezka korunami stromů Lipno byla otevřena v roce 2012 a jednalo se o vůbec první stavbu tohoto druhu u nás. Celková délka stezky je 675 metrů. Za postupného stoupání vás naučné informační a interaktivní tabule provedou životem v místní přírodě od semínka až po vzrostlý strom. Na konci stezky se můžete těšit na dechberoucí výhled z vrcholu 40 metrové vyhlídkové věže. Za dobrých podmínek můžete vidět až na vrcholky Alp. Kromě výhledu vás na cestě čekají také tři zážitkové stanice s lanovými prvky a na konec (pro ty, kteří se nebojí) také jeden z nejdelších suchých tobogánů u nás. Stezka je otevřená celoročně a je zcela bezbariérová. Zatímco v letních měsících se ke stezce dostanete lanovkou, stezkabusem nebo po cyklistických a turistických trasách, v zimě lze navštívit stezku přímo ze sjezdovky.

Nedaleko najdete také zábavní lesní hřiště pro děti i dospělé Království lesa.

Více informací

Kde budete relaxovat?

V rámci balíčku si můžete dopřát také jednu z dalších možností, jak si svůj pobyt ještě více zpříjemnit - sauna, infrasauna nebo privátní vířivka. Za příplatek lze wellness využít nad rámec balíčku.

Hotel U Martina ***

Rožmberk nad Vltavou 79, Rožmberk nad Vltavou
Česká republika

+420 380 749 745

hotelumartina@seznam.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 300 - 500 Kč/pobyt na 2 noci
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Restaurace
Dětské hřiště
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,1 km
Zastávka
100 m