Užijte si relaxační dovolenou v Hotelu Radějov ****. Ve wellness, kam máte neomezený vstup, si skvěle odpočinete ve vířivce a saunách. O víkendovém pobytu vás navíc čeká degustace a neomezená konzumace moravských vín s pohoštěním a hudbou. V ceně máte také chutnou polopenzi.

O ubytování

Hotel Radějov **** leží ve stejnojmenné obci ukryté v podhůří Bílých Karpat kousek od přehrady Lučina (1 km). Vydejte se do NPR Čertoryje (1,9 km), na rozhlednu Holý vrch (6,5 km) nebo do Skanzenu Strážnice (9 km) a k přírodní památce Osypané břehy (10 km). V zimě se zas vydejte na lyžovačku do nejbližšího Ski park Filipov (26 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 36 pokojů. Můžete si vybrat mezi pokoji Standard a luxusnějšími zrekonstruovanými pokoji Superior se zrekonstruovanou koupelnou. V obou typech pokojů je televize a vlastní koupelna. Některé pokoje mají také balkón.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci vás čekají snídaně formou švédských stolů a večeře o třech chodech. Pochutnáte si na tradičních moravských a českých pokrmech, stranou nezůstávají ani pokrmy z evropských a mimoevropských zemí. K dispozici je také bar a letní zahrádka.

Běžecké lyžování Bílé Karpaty Tip na výlet

Bílé Karpaty se nachází na hranici se Slovenskem a běžkařských tras si můžete užít podél obou stran hranice. Ještě před několika lety v tomto pohoří platilo, že si běžkaři prošlapávají stopu sami. Dnes už si ale nadšenci běžeckého lyžování mohou užívat desítky kilometrů upravovaných tratí. Asi nejvíce jich najdete v okolí Nové Lhoty a nejvyšší hory Bílých Kaprat, okolo Velké Javořiny. Tratě za příznivých podmínek objevíte také u Mikulčina vrchu v okolí Brumova-Bylnice a Valašských Klobouků.

Více informací

Kde budete relaxovat?

Užijte si relaxaci v moderním hotelovém wellness centru, kde najdete vířivku a saunový svět s finskou, parní a infra saunou, ochlazovací bazének, zážitkové sprchy, Kneippův chodník a relaxační zónu. Dopřát si můžete i jednu z masáží.

Něco navíc

Volný čas využijte k některé ze sportovních her. V areálu je minigolf, ping pong, kulečník, ale také hřiště, trampolína a posilovna.

Hotel Radějov ****

Lučina 400, Strážnice
Česká republika

+420602582462

info@hotel-radejov.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Dětský koutek
Dětské hřiště
Fitness
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od moře/jezera/lázní
0,4 km
Zastávka
0,8 km
Sjezdovka
25 km