Užijte si pobyt v Povltaví blízko historickým památkám i hlavnímu městu Praha. K dispozici vám budou útulné pokoje, skvělá polopenze, multifunkční hřiště a atmosféra české vesnice.

O ubytování

Penzion & Restaurace U Švarců *** se nachází v obci Zduchovice, v malebné krajině středního Povltaví, jen necelou hodinu jízdy autem z Prahy na jih. V tomto krásném prostředí si užijete výlety po historických památkách jako zámeček Zduchovice (150 m), zřícenina královského hradu Kamýk () a tajemný vrch Jezerná se zbytky keltského opevnění a torzem barokní kaple. K přehradě Orlík to pak budete mít 7 km.

Kde budete spát?

V Penzionu najdete 9 útulně zařízených pokojů ve venkovském stylu. Tři dvoulůžkové, čtyři třílůžkové a dva čtyřlůžkové. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou a WC, ve většině je pak k dispozici také televize.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci penzionu si pochutnáte jak na klasických českých jídlech, tak i třeba na pizze a dalších pochoutkách.

Něco navíc

Přímo naproti penzionu se nachází nové sportovní víceúčelové hřiště.

Penzion U Švarců ***

Zduchovice č.p. 4 , Zduchovice
Česká republika

+420 605 541 931

barunka@penzionUsvarcu.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 20:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 80 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
7 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
70 km

Tipy na výlet

Orlická přehrada Tip na výlet

Orlická přehrada neboli vodní nádrž Orlík je součástí Vltavské kaskády a přehrazuje tok řeky Vltavy v okrese Příbram. Svůj název dostala podle hradu, který se původně tyčil nad hlubokým údolím Vltavy a který se dnes, už jako zámek Orlík nad Vltavou, nachází jen pár metrů od vodní hladiny přehrady. Svým objemem zadržené vody je Orlík největší nádrží v České republice.

Kromě vodní dopravy slouží přehrada také jako rekreační středisko se spoustou přírodních i kulturních zajímavostí v okolí.

Navštivte třeba hrad Zvíkov, odkud je krásný výhled na soutok Vltavy s Otavou, Podolský most, kde se při nízkém stavu vody odkrývají základy nejrůznějších staveb, nebo jeden z 13 kempů s plážemi, kde si můžete kromě koupání také zasurfovat nebo si zapůjčit loďky či šlapadla.

Více informací
Vyhlídka Máj
Aquapalace Praha
Lom Velká Amerika