250 metrů od všech památek, bohatá polopenze a různé lázeňské procedury - to je balíček s ubytováním v Hotelu Ostende ****. Necháte se zlákat?

O ubytování

Čtyřhvězdičkový Hotel Ostende se nachází hned u řeky Teplá na pěší zóně v Karlových Varech, přímo na lázeňské kolonádě. Budete to mít odsud velmi blízko ke všemožným památkám a krásám tohoto fantastického lázeňského města. Vyhlídka Jelení skok, Vřídlo a Vřídelní kolonáda, Tržní kolonáda, rozhledna Diana - všechno silně volá po vaší návštěvě, nachází se totiž v okruhu 250 m od hotelu.

Kde budete spát?

Budete ubytování ve čtyřhvězdičkových pokojích s pohodlnými postelemi, satelitní televizí, trezorem, minibarem a vlastní koupelnou s vanami. Nabízejí výhled na město nebo na řeku Teplá.

Na čem si pochutnáte?

Hotelová restaurace je připravená vás potěšit samými lahůdkami české i mezinárodní kuchyně.

Karlovy Vary Tip na výlet

Karlovy Vary byly založeny již roku 1350 na povel Karla IV. Historie léčby zde trvá již více než 660 let. Zlatou éru a největší rozkvět ale lázně zažívají až 18. a 19. století, kdy získávají celosvětový věhlas a také dnešní architektonicky úchvatnou podobu. Léčivé prameny zde pomocí termálních koupelí a pitné kúry pomáhají k léčbě onemocnění pohybového a trávícího ústrojí a při poruchách látkové výměny.

Nejkrásnější kolonády Karlových Varů:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všechny kolonády ukrývají prameny, které můžete ochutnat. Pořiďte si v jednom z místních stánků lázeňský pohárek a vydejte se na průzkum. K odpočinku je k dispozici velké množství laviček. Posaďte se a vychutnávejte nezapomenutelnou atmosféru.

Při návštěvě města byste neměli vynechat několik památek a atrakcí. Patří k nim pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, rozhledna Diana, u které se nachází Motýlí dům a výletní restaurace, sklárny Moser a Návštěvnické centrum Becherovka. K procházkám lázeňským lesem zve několik vyhlídek. Nejznámější je vyhlídka Jelení skok, jeden ze symbolů města. K Varům neodmyslitelně patří i tradiční lázeňské oplatky. Při procházkách městem si je můžete vychutnávat jednotlivě v podobě horké oplatky. Celá balení jsou potom v nabídce i v dárkovém provedení a nabízí mnoho příchutí.

Více informací

Kde budete relaxovat?

V hotelu si kromě procedur můžete dopřát i relax v hydromasážní vaně.

Hotel Ostende ****

Stará Louka 328/60 , Karlovy Vary
Česká republika

+420 353 233 127

info@ostende.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za poplatek 250 Kč/den. Rezervace nutná 24 hodin předem.

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,3 km