Užijte si aktivní dovolenou v Peci pod Sněžkou, která je ideálním výchozím bodem pro poznávání Krkonoš, a to i v zimě. V Chatě Seibert Zahrádky vás čeká pohodlný pokoj, ale také strava ve formě polopenze. Těšte se i na slevu na lanovku na Sněžku a možnost exkurze do výrobny frgálů.

O ubytování

Chata Seibert Zahrádky se nachází v nadmořské výšce 1001 m n. m. přímo na sjezdovce oblíbeného skiareálu Pec pod Sněžkou. Je perfektním místem pro aktivní dovolenou v jakémkoli ročním období. V blízkém okolí chaty leží desítky kilometrů sjezdovek různých náročností. Pár metrů od chaty vede běžkařská trasa Krkonošská magistrála, která se táhne celými Krkonošemi od Harrachova až do Žacléře. V létě můžete pěšky i na kole zdolávat okolní vrcholy jako Černá hora (6 km) nebo Jelení vrch (5 km). Příjemnou procházkou se dostanete také k malé ZOO na Kolínské boudě (3 km). Termální lázně Kopacz (40 km) na polské straně hor vás okouzlí nejen svojí architekturou, báječnou kuchyní ale i dvěma aquaparky.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v účelně zařízeném dvoulůžkovém pokoji s umyvadlem. Sociální zařízení se nachází na chodbě a je společné vždy pro celé patro. Ve všech prostorách chaty je zdarma dostupné WiFi připojení.

Na čem si pochutnáte?

Energii na celý den načerpáte při snídaních ve formě bufetu. Specialitou chaty jsou vynikající a velmi oceňované moravské frgály, které se skvěle hodí k snídani i odpolední kávě. Dvouchodové servírované večeře si hosté vybírají z menu.

Chata Seibert Zahrádky

Zahrádky 39 , Pec pod Sněžkou
Česká republika

+420 737 500 879

vedou@email.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
200 Kč/pobyt

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Kolárna
Lyžárna
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,9 km
Zastávka
2 km
Sjezdovka
0,2 km

Tipy na výlet

Krkonošský národní park v létě Tip na výlet

Jeden z našich nejkrásnějších národních parků byl vyhlášen 17. května 1963. Nekonečné možnosti pěší i cykloturistiky uspokojí jak zdatné sportovce, krájející svými pahorkami kilometry jako máslo, tak i každého, kdo touží po klidné procházce nádhernou krkonošskou přírodou. Bohatý kulturní život místních středisek nabídne odpočinek vašim nohám a zaměstná vaši hlavu. Tak jako tak, Krkonoše jsou ideálním místem pro výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívejte si chvíle klidu i zábavy.

Největší lákadla Krkonoš:

  • Nejvyšší hora České republiky Sněžka
  • Mumlavský vodopád
  • Stezka korunami stromů Krkonoše
  • Nevynechejte ani Černohorské rašeliniště, Krkonošské muzeum v Jilemnici, procházku k prameni Labe a Labský vodopád.

Mezi nejvýznamnější obce Krkonoš patří Harrachov, Janské Lázně, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou či Rokytnice nad Jizerou. V Janských lázních si můžete užít procházky po místní kolonádě nebo se vyvézt kabinovou lanovou na vrchol Černé hory. V Harrachově navštivte muzeum skla a ve Špindlerově Mlýně zamiřte za relaxací do aquaparku.

Více informací
Stezka korunami stromů Krkonoše
Mumlavský vodopád
Aquapark Špindlerův Mlýn