Relaxační dovolená se sportovním vyžitím v Beskydech v novém Sport Art Centrum Hotelu ****, který leží mezi Dolní a Horní Bečvou. Těšte se na polopenzi, neomezené wellness s bazénem, relaxační masáž nebo na Bohemia Sekt a kávu s dezertem.

O ubytování

Hotel Sport Art Centrum **** se nachází na břehu řeky Rožnovská Bečva zasazen doprostřed úchvatné přírody Beskyd v obci Prostřední Bečva. Přímo z hotelu vede 17 km dlouhá okružní trasa na horu Radhošť (10 km) se známou sochou boha Radegasta. Po horském hřebeni se dá pokračovat až na malebné Pustevny (9 km) Dušana Jurkoviče. Oblíbenými turistickými cíli jsou také Lysá hora (30 km) nebo historické město Rožnov pod Radhoštěm (9 km), kde najdete Valašské muzeum v přírodě, pivní lázně i lanové centrum Gibon park.

Kde budete spát?

Ubytováni budete na dvoulůžkovém pokoji vybaveném LCD televizí, minibarem a vlastní koupelnu se sprchou.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci si ráno vychutnáte snídani ve formě bufetu. Večer se zde podávají servírované večeře s výběrem z menu.

Beskydy Tip na výlet

Malebné Moravskoslezské Beskydy se, jak název napovídá, nachází na pomezí Moravy a Slezska, a mezi návštěvníky se těší čím dál větší oblíbenosti. Není divu - hory a lesy, památky, krásná příroda i spousta aktivit - Beskydy mají opravdu co nabídnout.

Co určitě musíte vidět v Beskydech:

  • Lysá hora
  • Pustevny
  • Technické muzeum Tatra Kopřivnice

Turisté a cyklisté by si ale neměli nechat ujít ani vrchol Velkého Javorníku, Bílou či Radhošť se sochou bájného Radegasta, milovníci památek a historie zase Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, Štramberk neboli Valašský betlém, hrad Hukvaldy či Frýdecký zámek. Významným je také město Příbor, kde se narodil lékař-neurolog a zakladatel psychoanalýzy Sigmund Freud a kde se také dodnes nachází jeho rodný dům.

Více informací

Kde budete relaxovat?

V hotelovém wellness centru si užijete zasloužený odpočinek. Najdete zde vnitřní bazén s vodními atrakcemi, vířivky, finskou a parní saunu. Dále budete mít k dispozici Kneippův chodník a tepidárium. Pro zpříjemnění dne si vyberte některou z masáží a relaxačních procedur.

Něco navíc

Nudit se během pobytu rozhodně nebudete. V nově vybudované multifunkční sportovní hale najdete kryté kurty pro tenis, badminton a další halové sporty. Plně klimatizovaná hala nabízí spoustu zábavy pro celou rodinu bez obav z deště a sněhu. Navštivte také posilovnu a zahrajte si stolní tenis.

Sport Art Centrum Hotel ****

Prostřední Bečva 707, Prostřední Bečva
Česká republika

+420 702 059 114

recepce@hotelsportart.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 150 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Fitness
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od moře/jezera/lázní
10 m
Zastávka
0,9 km
Sjezdovka
11,4 km