Vyrazte na pobyt do Krušných hor a užijte si nádhernou přírodu a krásné lázeňské kolonády okolních měst. Bydlet budete v Penzionu Hamerská Jizba, kde si skvěle odpočinete. Těšte se také na chutnou polopenzi, děti potěší herna.

O ubytování

Penzion Hamerská Jizba leží v malebné obci Nové Hamry kousek od Karlových Varů (22 km). Na dosah budete mít ferratu, několik ski areálů, rozhlednu Pajndl, Miluščiny vodopády a další turistické atrakce.

Kde budete spát?

Penzion nabízí ubytování celkem v 7 pokojích, které jsou dvou, tří a čtyřlůžkových a mají možnost přistýlky. Samozřejmostí je WiFi připojení, televize s plochou obrazovkou a vlastní sociální zařízení.

Na čem si pochutnáte?

Najdete zde také restauraci, kde si můžete dopřát tradiční českou kuchyni. Podává se tu polopenze - snídaně formou bufetu a servírovaná večeře.

Krušné hory Tip na výlet

Pohoří Krušné hory tvoří přirozenou hranici mezi severozápadními Čechami a německým Saskem a táhne se do délky až 130 km. Německý název Erzgebirge bychom mohli přeložit jako Rudohoří, což značí, že se zde vyskytují naleziště rudy. Těžební průmysl je proto v Krušných horách dost rozšířený. Zdejší příroda není kvůli tomu ideální pro různorodá zvířata, stále však stojí za vidění. Vystoupejte na Klínovec (1 244 m), Božídarský Špičák či Plešivec a budete se cítit jako páni světa.

Co byste neměli vynechat při návštěvě Krušných hor?

  • Božídarské rašeliniště
  • Rozhledna Klínovec
  • přírodní park Přebuz

    Přes celé Krušné hory se můžete vydat po 242 km dlouhé Krušnohorské magistrále. S dětmi se vypravte na Ježíškovu cestu. Naučných, turistických a cyklo stezek je zde nespočet.

Více informací

Něco navíc

K dispozici je lyžárna a kolárna, přes léto si také můžete zapůjčit Nordic Walking hole.

Hamerská Jizba

Nové Hamry 228 , Nové Hamry
Česká republika

+420 739 211 665

hamerskajizba@seznam.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Restaurace
Kolárna
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,1 km
Sjezdovka
0,5 km