Vraťte se v čase a užijte si dokonalý pobyt v prvorepublikovém Letohrádku svatý Vojtěch. Bydlet budete v dobově vybavených pokojích a užít si můžete infrasaunu nebo vířivku, slevu na masáže, promítání filmu a skvělé snídaně.

O ubytování

Vraťte se v čase a nechte se ubytovat jako za dob první republiky, kdy slušné vychování a vybraná etiketa byla samozřejmostí. Letohrádek svatý Vojtěch v obci Počátky na Vysočině je naprostým unikátem, začátky 20. století na vás dýchají z každého koutu hotelu a pobyt zde je fantastický zážitek. V okolí budete mít k procházkám či projížďkám na kole přírodu s rybníky (Smrčkův, Lihovarský, Nůzov), k pramenu sv. Vojtěcha to budete mít 1,8 km a ke Kamennému kruhu Druidů 2,8 km. Zatoužíte-li po poznávání historie trochu více, 17 km od Letohrádku se nachází město Telč se všemi svými krásami. V zimě pak nevynechte ski areál Antonka (16 km) nebo ski areál Vysoká (51 km).

Kde budete spát?

Letohrádek nabízí ubytování v 11 luxusních pokojích a apartmánech. Každý z pokojů je odlišný a je pojmenován po historicky významných osobnostech. Uložit se tak můžete v pokoji Lídy Baarové, Vlasty Buriana, Jana Wericha nebo třeba Huga Haase. Pokoje jsou vybaveny nádherným dobovým nábytkem, vlastní koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, některé pokoje mají posezení a pohovku.

Na čem si pochutnáte?

Zážitek z letohrádku vkusně doplní stylová restaurace. Opečovávat vás bude dobově oblečený personál. Ať už si budete pochutnávat na specialitách podle tradičních receptů M. D. Rettigové, nebo si vyberete z nabídky evropských kuchyní, vše bude připraveno s láskou, péčí a z čerstvých surovin z místních zdrojů. V letních měsících si můžete tyto pochoutky vychutnat na letní terase.

Kde budete relaxovat?

V malém wellness si budete moci odpočinout v infra sauně, vířivce či pod rukami zkušených masérů při některé z procedur.

Letohrádek sv. Vojtěch

U Smrčku 334 , Počátky
Česká republika

+420 561 034 834,

info@svatyvojtech.cz

Check In
14:00 - 16:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 400 Kč/pobyt
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Kolárna
Lyžárna
Půjčovna kol

Tipy na výlet

Zámek Žirovnice Tip na výlet

Historie stejnojmenného městečka je pevně spjata s historií zámku z 13. století. Dnes je na zámku umístěna regionální expozice, podívat se můžete na dochované fresky z konce 15. století, dozvíte se také o historii výroby knoflíků a výrobků z perletě, a připravena je také expozice šicích strojů a galerie obrazů.

Hrad Roštejn a naučná stezka
Rozhledna a naučná stezka Křemešník
Svatojakubská vyhlídková věž