Užijte si pobyt plný romantiky ve čtyřhvězdičkovém lázeňském Hotelu Venus s úžasným programem pro páry. Čeká na vás welcome drink, káva se zákuskem v lobby baru, snídaně servírovaná na pokoj, vstup do vířivky zahalený tmou a částečná aroma masáž. Procházky po nádherném centru Karlových Varů, které máte na dosah ruky, vás taky neomrzí. Bude o vás postaráno natolik, aby jediná vaše "starost" byla vaše drahá polovička.

O ubytování

Karlovarský léčebný Hotel Venus **** se nachází v samém srdci jeho lázeňské části, jen 300 metrů od Mlýnské kolonády a 800 metrů od známého pramene Vřídlo. Pokud vás procházky po jednom z našich nejkrásnějších lázeňských měst přestanou bavit, vydejte se například na Rozhlednu Diana (2 km) nebo Hrad Loket (15 km). Pokud holdujete golfu, jistě vás potěší, že do vyhlášeného Golf Resortu Karlovy Vary je to z hotelu jen 8,5 km.

Kde budete spát?

Ubytujte se v jednom ze 49 dvoulůžkových pokojů, kde na vás bude čekat TV s 38 programy, WiFi připojení, rádio, minibar, trezor, telefon s přímou volbou a koupelna s vanou nebo sprchou, fénem, koupacím pláštěm.

Na čem si pochutnáte?

Útulně zařízený interiér restaurace vás láká vůní ranní kávy a bohatou snídaní formou bufetu pro úspěšný start do nového dne. Restaurace připravuje pokrmy české i evropské kuchyně, nechybí ale ani možnost dietního menu se zdravými jídly pro komplexní podporu vašeho lázeňského pobytu.
Odpoledne můžete strávit v hotelovém lobby baru s kávou, zákuskem, vínem či Becherovkou.

Kde budete relaxovat?

V hotelu se pod dohledem odborného personálu můžete oddat několika různým procedurám pro léčbu gastroenterologických onemocnění, diabetu, nadváhy a nemoci pohybového ústrojí.

Máte také k dispozici bazén i vířivku.

Hotel Venus ****

Hotel Venus ****

Sadová 815/8 , Karlovy Vary
Česká republika

+420 353 433 411

reservation@hotelvenus.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 375 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 300 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Fitness
Půjčovna kol
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdálenost od lázní
10 m
Zastávka
0,3 km

Tipy na výlet

Karlovy Vary

Karlovy VaryTip na výlet

Karlovy Vary byly založeny již roku 1350 na povel Karla IV. Historie léčby zde trvá již více než 660 let. Zlatou éru a největší rozkvět ale lázně zažívají až 18. a 19. století, kdy získávají celosvětový věhlas a také dnešní architektonicky úchvatnou podobu. Léčivé prameny zde pomocí termálních koupelí a pitné kúry pomáhají k léčbě onemocnění pohybového a trávícího ústrojí a při poruchách látkové výměny.

Nejkrásnější kolonády Karlových Varů:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všechny kolonády ukrývají prameny, které můžete ochutnat. Pořiďte si v jednom z místních stánků lázeňský pohárek a vydejte se na průzkum. K odpočinku je k dispozici velké množství laviček. Posaďte se a vychutnávejte nezapomenutelnou atmosféru.

Při návštěvě města byste neměli vynechat několik památek a atrakcí. Patří k nim pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, rozhledna Diana, u které se nachází Motýlí dům a výletní restaurace, sklárny Moser a Návštěvnické centrum Becherovka. K procházkám lázeňským lesem zve několik vyhlídek. Nejznámější je vyhlídka Jelení skok, jeden ze symbolů města. K Varům neodmyslitelně patří i tradiční lázeňské oplatky. Při procházkách městem si je můžete vychutnávat jednotlivě v podobě horké oplatky. Celá balení jsou potom v nabídce i v dárkovém provedení a nabízí mnoho příchutí.

Více informací
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Bazénové centrum v Karlových Varech
Bazénové centrum v Karlových Varech
Muzeum Jana Bechera
Muzeum Jana Bechera