O ubytování

Užijte si to nejlepší z Krkonoš v Hotelu Černá Bouda ***, který se nachází přímo na vrcholu Černé hory (1 260 m n. m.) v oblíbené lyžařské oblasti. Poskytuje tak skvělé výhledy do okolí a sportovní vyžití pár kroků od budovy. Hned vedle hotelu je hostům k dispozici soukromý vlek.

Kde budete spát?

Hotel nabízí dvou až čtyřlůžkové pokoje s TV, vlastní koupelnu se sprchou a WC, navíc s možností přistýlky.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci se můžete těšit nejen na panoramatický výhled na Sněžku, ale hlavně na pestrou nabídku jídel české, mezinárodní i typické místní krkonošské kuchyně. Snídaně se podávají formou bufetu, vyhlášené jsou zdejší borůvkové knedlíky.

Během dne se můžete občerstvit i v bistru u hotelu, v nabídce najdete polévky, bagety, klobásy i hotová jídla. K dispozici je také samoobslužná restaurace a venkovní sněžný bar.

Janské Lázně Tip na výlet

Na úpatí Černé Hory nalezneme lázeňské městečko a vyhlášené sportovně-rekreační středisko, jehož léčivé termální prameny byly objeveny již v roce 1006. Místní voda je prospěšná především při léčbě pohybového aparátu, dýchacího ústrojí a dětské obrny. Najdete zde tak secesní kolonádu s místními prameny nebo sochu Krakonoše, ochránce hor. Janské Lázně jsou také celoročně ideálním místem pro milovníky sportů. Kromě lyžování tak z horní stanice lanovky, která funguje celoročně, můžete v létě projet třeba první krkonošskou naučnou cyklostezku, která je vhodná i pro děti.

Více informací

Cestujete s dětmi?

Pro děti je v blízkosti bistra k dispozici dětské hřiště s houpačkami, v hotelu pak dětský koutek.

Něco navíc

Hosté mohou zdarma využít odvoz zavazadel sněžným skútrem od horní stanice lanovky. K dispozici je také doprava sněžným skútrem z Janských Lázní do hotelu, který se nachází v nadmořské výšce 1 260 metrů.

Hotel Černá Bouda ***

Černá Hora 171, Janské Lázně
Česká republika

+420 737 533 925

ubytovanicernabouda@centrum.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za 80 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
5 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
5 km
Aquapark
5 km
Sjezdovka
100 m

Tipy na výlet

Rozhledna Černá hora
Lanová dráha Sněžka
Pec pod Sněžkou