Ať je léto, nebo zima, v Pensionu Větrný vrch *** a jeho okolí budete mít vždy co dělat. V létě můžete chodit na procházky k rybníkům nebo na túry do Krušných hor, v zimě se vydáte na jednu z blízkých sjezdovek Plešivec nebo Klínovec. Po celý rok můžete obdivovat krásy Karlových Varů (10 km), Jáchymova (10 km) anebo využít slevy na vstup do vodního centra Agricola z balíčku. Uvítá vás nejen příjemný personál a atmosféra rodinného penzionu, ale i káva se zákuskem ve vlastní kavárničce majitelky. Stravovat se budete v Restauraci U Vidliček vzdálené 2 km, kde navíc dostanete i kávu k jídlu zdarma.

O ubytování

Rodinný Pension Větrný vrch *** se nachází v Ostrově v Krušných horách, mezi lázeňskými městy Karlovy Vary a Jáchymov - do obou se z penzionu autem dostanete za 10 minut. U penzionu si můžete odpočinout na velké zahradě s venkovním bazénem nebo ve sklípku, po okolí se zase můžete vydat na nádherné procházky okolo rybníků. Vodní svět v Jáchymově je vzdálen jen 10 km, aquapark v Klášterci nad Ohří zase 15 km. Za poplatek je možné využít prohlídky zajímavých míst v okolí s průvodcem. A v zimě? Ke ski resortu Jáchymov i ski resortu Plešivec se dostanete autem do 20 minut.

Kde budete spát?

Penzion nabízí ubytování ve velkých dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek a v apartmánech. Součástí každého pokoje je satelitní TV, telefon s přímou volbou a rádio, přičemž koupelna je sdílená. Součástí apartmánů jsou 2 pokoje se satelitní TV, telefonem s přímou volbou, rádiem, kuchyňkou včetně nádobí a lednice a vlastní koupelna se sprchou.

Na čem si pochutnáte?

Penzion nemá vlastní restauraci, o stravu se postará partnerská Restaurace U Vidliček. Můžete však posedět nad kávou se zákuskem ve splněném snu majitelky penzionu, ve výletní kavárně se špičkovou kávou z pražírny z Karlových Varů.

Karlovy Vary Tip na výlet

Karlovy Vary byly založeny již roku 1350 na povel Karla IV. Historie léčby zde trvá již více než 660 let. Zlatou éru a největší rozkvět ale lázně zažívají až 18. a 19. století, kdy získávají celosvětový věhlas a také dnešní architektonicky úchvatnou podobu. Léčivé prameny zde pomocí termálních koupelí a pitné kúry pomáhají k léčbě onemocnění pohybového a trávícího ústrojí a při poruchách látkové výměny.

Nejkrásnější kolonády Karlových Varů:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všechny kolonády ukrývají prameny, které můžete ochutnat. Pořiďte si v jednom z místních stánků lázeňský pohárek a vydejte se na průzkum. K odpočinku je k dispozici velké množství laviček. Posaďte se a vychutnávejte nezapomenutelnou atmosféru.

Při návštěvě města byste neměli vynechat několik památek a atrakcí. Patří k nim pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, rozhledna Diana, u které se nachází Motýlí dům a výletní restaurace, sklárny Moser a Návštěvnické centrum Becherovka. K procházkám lázeňským lesem zve několik vyhlídek. Nejznámější je vyhlídka Jelení skok, jeden ze symbolů města. K Varům neodmyslitelně patří i tradiční lázeňské oplatky. Při procházkách městem si je můžete vychutnávat jednotlivě v podobě horké oplatky. Celá balení jsou potom v nabídce i v dárkovém provedení a nabízí mnoho příchutí.

Více informací

Kde budete relaxovat?

Zahrada skýtá velký venkovní bazén.

Cestujete s dětmi?

V zahradě je k dispozici také hřiště pro děti s houpačkami, skluzavkou, pískovištěm, tabulí na kreslení, domečkem a hračkami.

Něco navíc

Také gril s venkovním posezením najdete přímo v zahradě. V případě nepřízně počasí je možnost se ukrýt do sklípku. Můžete se zde taktéž objednat na konzultace v oblasti zdravého životního stylu a výživy.

Pension Větrný vrch ***

Karlovarská 126, , Ostrov
Česká republika

+ 420 608 526 462

penzion@vetrnyvrch.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 150 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Venkovní bazén
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Baby friendly
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
0,3 km
Zastávka
0,2 km
Sjezdovka
10 km