Ať je léto, nebo zima, v Pensionu Větrný vrch *** a jeho okolí budete mít vždy co dělat. V létě můžete chodit na procházky k rybníkům nebo na túry do Krušných hor, v zimě se vydáte na jednu z blízkých sjezdovek Plešivec nebo Klínovec. Po celý rok můžete obdivovat krásy Karlových Varů (10 km), Jáchymova (10 km) anebo využít slevy na vstup do vodního centra Agricola z balíčku. Uvítá vás nejen příjemný personál a atmosféra rodinného penzionu, ale i káva se zákuskem ve vlastní kavárničce majitelky. Stravovat se budete v Restauraci U Vidliček vzdálené 2 km, kde navíc dostanete i kávu k jídlu zdarma.

O ubytování

Rodinný Pension Větrný vrch *** se nachází v Ostrově v Krušných horách, mezi lázeňskými městy Karlovy Vary a Jáchymov - do obou se z penzionu autem dostanete za 10 minut. U penzionu si můžete odpočinout na velké zahradě s venkovním bazénem nebo ve sklípku, po okolí se zase můžete vydat na nádherné procházky okolo rybníků. Vodní svět v Jáchymově je vzdálen jen 10 km, aquapark v Klášterci nad Ohří zase 15 km. Za poplatek je možné využít prohlídky zajímavých míst v okolí s průvodcem. A v zimě? Ke ski resortu Jáchymov i ski resortu Plešivec se dostanete autem do 20 minut.

Kde budete spát?

Penzion nabízí ubytování ve velkých dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek a v apartmánech. Součástí každého pokoje je satelitní TV, telefon s přímou volbou a rádio, přičemž koupelna je sdílená. Součástí apartmánů jsou 2 pokoje se satelitní TV, telefonem s přímou volbou, rádiem, kuchyňkou včetně nádobí a lednice a vlastní koupelna se sprchou.

Na čem si pochutnáte?

Penzion nemá vlastní restauraci, o stravu se postará partnerská Restaurace U Vidliček. Můžete však posedět nad kávou se zákuskem ve splněném snu majitelky penzionu, ve výletní kavárně se špičkovou kávou z pražírny z Karlových Varů.

Kde budete relaxovat?

Zahrada skýtá velký venkovní bazén.

Cestujete s dětmi?

V zahradě je k dispozici také hřiště pro děti s houpačkami, skluzavkou, pískovištěm, tabulí na kreslení, domečkem a hračkami.

Něco navíc

Také gril s venkovním posezením najdete přímo v zahradě. V případě nepřízně počasí je možnost se ukrýt do sklípku. Můžete se zde taktéž objednat na konzultace v oblasti zdravého životního stylu a výživy.

Pension Větrný vrch ***

Karlovarská 126, , Ostrov
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 150 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Venkovní bazén
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Baby friendly
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
0,3 km
Zastávka
0,2 km
Sjezdovka
10 km

Tipy na výlet

Karlovy Vary Tip na výlet

Karlovy Vary byly založeny již roku 1350 na povel Karla IV. Historie léčby zde trvá již více než 660 let. Zlatou éru a největší rozkvět ale lázně zažívají až 18. a 19. století, kdy získávají celosvětový věhlas a také dnešní architektonicky úchvatnou podobu. Léčivé prameny zde pomocí termálních koupelí a pitné kúry pomáhají k léčbě onemocnění pohybového a trávícího ústrojí a při poruchách látkové výměny.

Nejkrásnější kolonády Karlových Varů:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všechny kolonády ukrývají prameny, které můžete ochutnat. Pořiďte si v jednom z místních stánků lázeňský pohárek a vydejte se na průzkum. K odpočinku je k dispozici velké množství laviček. Posaďte se a vychutnávejte nezapomenutelnou atmosféru.

Při návštěvě města byste neměli vynechat několik památek a atrakcí. Patří k nim pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, rozhledna Diana, u které se nachází Motýlí dům a výletní restaurace, sklárny Moser a Návštěvnické centrum Becherovka. K procházkám lázeňským lesem zve několik vyhlídek. Nejznámější je vyhlídka Jelení skok, jeden ze symbolů města. K Varům neodmyslitelně patří i tradiční lázeňské oplatky. Při procházkách městem si je můžete vychutnávat jednotlivě v podobě horké oplatky. Celá balení jsou potom v nabídce i v dárkovém provedení a nabízí mnoho příchutí.

Více informací
Krušné hory
Lanovka na Klínovec
Naučná stezka Jáchymovské peklo