Je libo pobyt v krásném přírodním prostředí, a přitom to mít blízko do vyhlášených měst jako Jáchymov či Karlovy Vary? Prosím, račte do čtyřhvězdičkového Hotelu Honour & Grace, který všechno toto splňuje. K tomu všemu ale navíc nabízí i vlastní privátní wellness, fitness, kam budete mít neomezený vstup, welcome drink pro oba, vlastní restauraci s důrazem na použití zdravých surovin a luxusní servírované snídaně nebo nadstandardní vyžití pro děti.

O ubytování

Luxusní rodinný wellness Hotel Honour and Grace **** se nachází v samém srdci krušnohorských lesů v Karlovarském kraji, ve městě Ostrov nad Ohří. Jeho poloha je naprosto skvělá, protože odsud máte možnost se vydat na výlety do měst jako Jáchymov (2 km), Boží Dar (10 km) či Karlovy Vary (17 km) i do kopců Krušných Hor (6 km). Samozřejmostí jsou i skiareály, kterých v okolí najdete nespočet - třeba právě v Jáchymově či na Božím Daru.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v elegantním pokoji Comfy laděném do přírodních béžovo-hnědých barev s výhledem na les. Každý pokoj obsahuje FULL HD LCD televizor, WiFi připojení, telefon, pracovní stůl s nastavitelnou lampou, minibar, pohodlnou manželskou postel a plně vybavenou koupelnu s fénem. Pokud budete potřebovat, můžete si vyžádat žehličku a žehlicí prkno nebo si vybrat ten nejlepší polštář pro vaše potřeby z polštářového menu.

Na čem si pochutnáte?

Hotel má vlastní restauraci Royal Leaf se sezónním á la carte menu, které se specializuje zejména na mezinárodní kuchyni pouze z těch nejlepších a nejčerstvějších regionálních produktů. Na něco dobrého můžete zajít i do salónku In the Woods, ve kterém se vám dostane ranní káva, lahodné občerstvení, originální koktejly či sladké tečky za hlavním jídlem. To vše za doprovodu relaxační jazzové hudby.

Karlovy Vary Tip na výlet

Karlovy Vary byly založeny již roku 1350 na povel Karla IV. Historie léčby zde trvá již více než 660 let. Zlatou éru a největší rozkvět ale lázně zažívají až 18. a 19. století, kdy získávají celosvětový věhlas a také dnešní architektonicky úchvatnou podobu. Léčivé prameny zde pomocí termálních koupelí a pitné kúry pomáhají k léčbě onemocnění pohybového a trávícího ústrojí a při poruchách látkové výměny.

Nejkrásnější kolonády Karlových Varů:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všechny kolonády ukrývají prameny, které můžete ochutnat. Pořiďte si v jednom z místních stánků lázeňský pohárek a vydejte se na průzkum. K odpočinku je k dispozici velké množství laviček. Posaďte se a vychutnávejte nezapomenutelnou atmosféru.

Při návštěvě města byste neměli vynechat několik památek a atrakcí. Patří k nim pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, rozhledna Diana, u které se nachází Motýlí dům a výletní restaurace, sklárny Moser a Návštěvnické centrum Becherovka. K procházkám lázeňským lesem zve několik vyhlídek. Nejznámější je vyhlídka Jelení skok, jeden ze symbolů města. K Varům neodmyslitelně patří i tradiční lázeňské oplatky. Při procházkách městem si je můžete vychutnávat jednotlivě v podobě horké oplatky. Celá balení jsou potom v nabídce i v dárkovém provedení a nabízí mnoho příchutí.

Více informací

Kde budete relaxovat?

V hotelu se můžete oddat masážím všeho druhu, relaxovat ve vířivce, sauně či hydromasážní vaně.

Hotel má i vlastní vybavené fitness centrum, ve kterém najdete běžecký pás, rotoped, multifunkční posilovací stroje, jednoručky, švihadla, balanční míče i protahovací část s podložkami na cvičení. Pokud holdujete spíše běhání v přírodě, můžete v okolí využít několika běžeckých tras. Jestliže jste fanoušky jógy, hotel pořádá jógové lekce v lesním prostředí.

Cestujete s dětmi?

Honour & Grace **** je rodinný hotel, proto se můžete těšit na extra vybavení a zábavu i pro vaše ratolesti všech věkových kategorií. Venku si děti mohou hrát na krásném hřišti, uvnitř se pak zase zabavit různými dětskými hrami a skládankami, omalovánkami a deskovými hrami pro celou rodinu. Na pokojích děti mohou sledovat animovaný dětský TV kanál. Hotelový personál také pravidelně připravuje praktické zábavné činnosti jako pečení sušenek a dortů, výroba šperků, kreslení na trička, tvorba keramiky a malování na keramiku. K dispozici je i služba hlídaní dětí.

Honour & Grace Hotel ****

Horní Žďár 31 , Ostrov nad Ohří
Česká republika

+420 351 184 200

info@honourandgrace.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Fitness
Půjčovna kol
Baby friendly
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
1,8 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
2,1 km
Sjezdovka
3,1 km