Vydejte se poznat krásy jižních Čech a ubytujte se v Penzionu Statek 3, který leží v blízkosti rybníků, Českých Budějovic, Hluboké nad Vltavou i Třeboňska. Těšte se na chutnou polopenzi i na vstup do wellness centra s vířivkou, saunou a relaxačními lehátky. Za doplatek si užijte masáže, rybaření nebo si půjčte kola.

O ubytování

Penzion Statek 3 se nachází v malebné jihočeské vesničce Žabovřesky. V okolí se nachází mnoho rybníků a vodních nádrží, například Dehtář (2,5 km) či Bezdrev (7 km). Nedaleké České Budějovice (12 km) nabízí pestrou mozaiku turistických zajímavostí jako největší čtvercové náměstí v Česku se Samsonovou kašnou a gotickou Černou věží. Milovníci piva by určitě neměli vynechat návštěvu muzea piva Budweiser Budvar. Oblíbenými okolními cíli výletů jsou například zámek Hluboká (13 km), zřícenina hradu Dívčí kámen (22 km) či zámek Kratochvíle (17 km). Z penzionu se snadno dostanete také ke dvěma památkám na seznamu UNESCO: do Českého Krumlova (39 km) a do překrásné vesničky Holašovice (8 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji, který je vybaven LCD televizí, WiFi připojením, fénem, minibarem a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

Ráno si pochutnáte na snídani ve formě bohatého bufetu. Přes den můžete vybrat z nabídky vynikajících pokrmů restaurace, kde vám rádi připraví steaky a další speciality. V letní sezoně je v provozu zahrádka.

Kde budete relaxovat?

K odpočinku vybízí wellness, ve kterém se nachází sauna, vířivka a odpočinková zóna s pohodlnými lehátky. Dopřát si můžete také blahodárnou lázeň v cedrovém sudu či masáž.

Cestujete s dětmi?

V areálu statku je dětské hřiště a pískoviště a dále také sportovní hřiště pro tenis, nohejbal a badminton.

Něco navíc

Penzion nabízí za poplatek možnost rybaření s následnou úpravou úlovku profesionálním kuchařem.

Statek 3

Statek 3

Žabovřesky 3 , Žabovřesky
Česká republika

+420 603 456 593

ubytovani@statek3.cz

Check In
17:00 - 21:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Půjčovna kol
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
8 km
Vzdálenost od jezera
2 km
Zastávka
50 m