O ubytování

Penzion Alenka se nachází v krásném vinařském městě Valtice. Okolní krajina plná malebných vinic nabízí nespočet kulturního a sportovního vyžití. Z penzionu je to jen pár minut chůze k překrásnému baroknímu zámku Valtice (700 m) nebo do městského muzea (300 m). Pěšky nebo na kole se můžete vydat do Lednicko-valtického areálu (8 km), který je součástí kulturního dědictví UNESCO. Za prohlídku rozhodně stojí historické město Mikulov (17 km). Oblíbenou atrakcí je také Aqualand Moravia. Okolí Valtic je prošpikováno množstvím cyklistických tras, které vás provedou krásami zdejšího vinařského regionu.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji. Každý z pokojů je vybaven televizí, WiFi připojením, fénem a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

Den začnete snídaní ve formě bufetu. V okolí je mnoho restaurací, kaváren a vinných sklípků, kde můžete kdykoliv během dne zahnat chuť na dobré jídlo či sklenku kvalitního místního vína. Přímo v penzionu vám bude k dispozici společná kuchyňka s jídelnou. Za hezkého počasí vás potěší možnost zapůjčení venkovního grilu.

Lednicko-valtický areál Tip na výlet

Pro všechny milovníky zámků, parků a krásné přírody je tu Lednicko-valtický areál, který spojuje to nejlepší z jižní Moravy. Jedná se o nejrozsáhlejší krajinný celek v Evropě a je od roku 1996 zapsán jako součást světového a kulturního dědictví UNESCO.

Co patří mezi skvosty Lednicko-valtického areálu?

  • Zámek Lednice
  • Zámek Valtice
  • Janův hrad

Kromě krásných zámků s udržovanými zámeckými zahradami se můžete vydat k Minaretu a užít si rozhled do širokého okolí. Navštivte také Apollonův chrám, Kolonádu na Reistně, Rybniční zámeček, Obelisk a Rendes-vous.

Více informací

Penzion Alenka

Sobotní 127, Valtice
Česká republika

+420 777 072 879

valtice.penzionirena@seznam.cz

Check in
14:00
Check out
10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Půjčovna kol
Baby friendly
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,5 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
4,5 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
34 km
Sjezdovka
30,5 km