O ubytování

Zámek Čechtice **** se nachází ve Středočeském kraji v obci Čechtice nedaleko Vlašimi. Hotel leží přímo v prostorách zrekonstruovaného barokního zámku, ke kterému přiléhá romantická zahrada. Jedná se o jedinečné místo s velmi podmanivou atmosférou. V okolí je množství turistických i cyklistických tras. Vydejte se například na 4 km dlouhou naučnou stezku po stopách slavné legendy o spících blanických rytířích s pozůstatky kaple sv. Máří Magdalény (18 km od zámku). Zajímavé výhledy do okolní malebné krajiny nabízí rozhledny Babka (24 km) a Velký Blaník (18 km). Oblíbenými turistickými cíli jsou dále hrady Orlík (26 km), Ledečský hrad v Ledči nad Sázavou (23 km) a ten v Českém Šternberku (32 km), paraZOO Vlašim (17 km) nebo muzeum strašidel v Pelhřimově (28 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji v komorním prostředí uzavřeného nádvoří zámku. Každý pokoj je vybavený WiFi připojením, fénem a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

Ráno si pochutnáte na snídani ve formě bohatého teplého a studeného bufetu. Přes den se můžete občerstvit v baru a restauraci U Krbu. Příjemné posezení a osvěžující nápoje nabízí zámecký lounge & club. Dále je možné domluvit grilování v krbu nebo na zahradě. V letních měsících je v provozu terasa na uzavřeném nádvoří.

Hrad Český Šternberk Tip na výlet

Máte rádi místa s historií? Navštivte gotický hrad se zámeckým interiérem na břehu řeky Sázavy. Hrad návštěvníkům nabízí rozsáhlou prohlídkovou trasu, při které si prohlédnete celkem patnáct místností včetně Rytířského sálu. Prohlídka hradu vám zabere přibližně 50 minut. Jižně od hradu se nachází bašta, která sloužila jako hladomorna, zároveň se také jednalo o opevňovací systém. Věž je vytvarována do tvaru ostrého břitu, který měl srážet nepřátelské střely do stran. Pokud vyjdete po točitém schodišti až na vrchol věže, odměnou vám bude nádherný výhled do okolní přírody.

Více informací

Kde budete relaxovat?

Součástí zámku je také wellness centrum, které přímo vybízí k relaxaci v sauně s odpočívárnou nebo při masáži.

Cestujete s dětmi?

Děti i dospělí se skvěle pobaví u fotbálku, šipek a kulečníku.

Zámek Čechtice ****

nám. Dr. Tyrše 16,, Čechticec
Česká republika

+420776475551

info@chateaucechtice.com

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
60 m
Sjezdovka
7 km