Vydejte se poznat krásné Hustopeče, které jsou proslavené mandlovicí, vínem a také mandloňovými sady. V Penzionu Herbenka budete mít k dispozici komfortní pokoje i snídaně formou bufetu. Těšte se i na degustaci 8 vzorků vína a chutnou večeři.

O ubytování

Rodinný Penzion Herbenka se nachází ve městě Hustopeče, které leží v samém srdci jižní Moravy. Tato atraktivní lokalita je vyhledávána milovníky vína i cykloturistů. Lednicko-valtický areál, který je zapsán na Seznamu světového dědictví UNESCO, najdete 20 km od ubytování.

Příjemnou vycházkou dojdete do lesoparku Křížový vrch s kaplí sv. Rocha (2,2 km), k hustopečskému rybníku (3 km) nebo do přírodní rezervace Kamenný vrch (5 km). Vydat se můžete také do Aqualandu Moravia (22 km). Najdete zde také středoevropský unikát - dva mandloňové sady. Den můžete strávit obdivováním krás jihomoravské přírody nebo odpočinkem ve veřejných lázních s vnitřním a venkovním bazénem. V okolí Penzionu Herbenka vede podél vinných sklepů cyklotrasa André. Nedaleko se nachází i CHKO Pálava vhodná pro pěší turistiku i cyklovýlety.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z dvoulůžkových pokojů s televizí, klimatizací, WiFi připojením a vlastní koupelnou se sprchou a WC.

Na čem si pochutnáte?

Každý den zahájíte snídaní formou bohatého bufetu. Součástí penzionu je vinný sklep, ve kterém můžete den zakončit večeří s řízenou degustací 8 vzorků vína s následnou neomezenou konzumací vína a nealko nápojů včetně kávy a čaje.

Jižní Morava Tip na výlet

Jižní Morava je regionem mnoha podob. Její metropolí je Brno, ale najdete zde také malé moravské Toskánsko, tajemnou krasovou oblast, světově nejrozsáhlejší parky Lednicko-valtického areálu, vinařskou Pálavu či folklorní Slovácko - a to ještě ani není všechno.

Co lidé na jižní Moravě navštěvují nejčastěji:

  • Aqualand Moravia
  • Lednicko-valtický areál
  • ZOO Brno

Co by vám ale rozhodně také nemělo ujít:

  • Vila Tugendhat
  • Moravský kras
  • Zámek Slavkov u Brna a Mohyla míru
  • Westernové městečko Boskovice
  • Zámek Mikulov

A mnoho a mnoho dalšího. S dětmi můžete například vyrazit do pohádkového podzemí ve Znojmě či DinoParku ve Vyškově. Pokud si ale jedete na jižní Moravu od dětí trochu odpočinout, rozhodně nezapomeňte navštívit vinné sklepy ve Valticích či v Hustopečích (a ochutnat proslulou hustopečskou mandlovici).

Více informací

Něco navíc

K dispozici je hostům malé fitness centrum, v areálu je možné si půjčit a uschovat kola. Mezi společné prostory patří sluneční terasa s posezením, malý kuchyňský kout s ledničkou a zařízením na přípravu čaje a kávy.

Penzion Herbenka

Herbenova 11 , Hustopeče
Česká republika

+420 604 620 176

gregusova@sklepherbenka.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 50 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Kolárna
Lyžárna
Fitness
Půjčovna kol

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,5 km
Aquapark
24 km