Tábor je jedním z nejhezčích měst v jižních Čechách, vydejte se poznat jeho krásu i vy. Ubytováni budete v Hotelu Romantik Eleonora ***, který nabízí stylové pokoje s nádechem historie, chutnou polopenzi, welcome drink i relaxační konopnou koupel.

O ubytování

Hotel Romantik Eleonora *** najdete na okraji jihočeského městečka Tábor přímo u řeky Lužnice, na tu budete mít kouzelný výhled z pokojů i terasy.

Vydejte se k hradu Kotnov a Bechyňské bráně (1,8 km), Jordánskému vodopádu (3 km) či do ZOO Tábor (3,3 km). Na výlet se pak vypravte do CHKO Třeboňsko, Hluboké nad Vltavou či Jindřichova Hradce.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom ze 14 luxusních pokojů s televizí, telefonem, WiFi připojením, trezorem a vlastní koupelnou se sprchou či vanou. Většina pokojů má také balkon či přístup na terasu s krásným výhledem.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno se těšte na snídani formou bufetu, přes den si zde vychutnáte i oběd nebo večeři. Hotelová restaurace se nachází v zimní zahradě s výhledem na řeku a panorama města. K dispozici je také bar na recepci a kavárna s nabídkou nápojů a občerstvení.

Tábor Tip na výlet

Žádné město není tak spojeno s husitským hnutím jako Tábor. Město bylo založeno husity v roce 1420 a sloužilo jako základna jejich vojsku. Dnes se můžete vydat na procházku historickým centrem a především na Žižkově náměstí obdivovat zdobené štíty měšťanských domů. Uprostřed náměstí se vyjímá renesanční kašna a pomník Jana Žižky z Trocnova. Táborská radnice patří k nejvýznamnějším památkám pozdní gotiky u nás.

Co navštívit v Táboře?

  • Podzemní chodby
  • ZOO Tábor
  • Muzeum čokolády a marcipánu
  • Nevynechejte ani botanickou zahradu, Husitské muzeum, věž Kotnov s přilehlou Bechyňskou bránou, Muzeum Lega nebo Rozhlednu Hýlačku.

K přírodním zajímavostem patří nádrž Jordán s Jordánským vodopádem a Geologická expozice Pod Klokoty

Více informací

Kde budete relaxovat?

K odpočinku využijte privátní infrasaunu, anebo si dopřejte konopnou koupel, která probíhá přímo na pokoji.

Něco navíc

Zabavit se můžete hrou - co třeba kulečník, šachy či poker?

Hotel Romantik Eleonora ***

U Lázní 44, Tábor
Česká republika

+420 720 536 570

eleonorahotel.recepce@gmail.com

Check In
14:00 - 17:30
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček za poplatek 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Restaurace
Dětský koutek
Kolárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Baby friendly
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Zastávka
100 m