Pobyt v Krkonoších je dobrý nápad v jakémkoli ročním období. Ubytujte se v Penzionu Rusalka, který stojí v Malé Úpě - budete mít na dosah Krkonošský národní park, Sněžku, Stezku korunami stromů i další atrakce. V ceně je chutná polopenze, vstup do sauny, ale také bohaté vyžití - stolní tenis, lukostřelba, minigolf, střelnice a další.

O ubytování

Penzion Rusalka, který se dříve jmenoval Máselná bouda, najdete v rekreační obci Malá Úpa přímo v chráněné oblast Krkonošského národního parku. Blízko to tak budete mít na Sněžku (8 km), Stezku korunami stromů (16 km), do Sklenářovického údolí (17 km), ale i do Pece pod Sněžkou (7 km) a Špindlerova Mlýna (21 km) plného atrakcí. Poslední dvě zmiňované oblasti vás potěší zejména v zimě, zdejší ski areály jsou totiž vyhlášené.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z komfortních pokojů vybavených televizí, dřevěným nábytkem a posezením. Nechybí vlastní koupelna. Pokoje mají možnost přistýlek, takže se pohodlně ubytujte i rodina s více dětmi.

Na čem si pochutnáte?

Restaurace penzionu je vyhlášená mezi místními i turisty. Těšit se můžete na snídaně formou bufetu a servírované večeře o dvou chodech. Kdykoli během dne si můžete zajít na některou z tradičních krkonošských specialit či dezertů.

Kde budete relaxovat?

Chcete si odpočinout? Zavítejte do wellness centra se saunou, vířivkou a relaxačními lehátky. V létě je k dispozici venkovní bazén. Vhod jistě přijde venkovní posezení v altánku, ohniště a gril. Zabavit se můžete během stolního tenisu, minigolfu, lukostřelby nebo na střelnici pro vzduchovky.

Cestujete s dětmi?

Když je venku pěkně probíhají projekce pohádek a filmů. Pro děti je také připraven dětský koutek a venkovní dětské hřiště. V penzionu vám rádi zapůjčí dětskou postýlku, židličku, vaničku, nočník i rychlovarnou konvici a mikrovlnou troubu pro přípravu dětské výživy.

Penzion Rusalka

Dolní Malá Úpa 45 , Malá Úpa
Česká republika

499 329 150

jiriwinter@email.cz

Check In
14:00 – 17:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
200 Kč/den

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Dětský koutek
Lyžárna
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
10 km
Sjezdovka
2,8 km

Tipy na výlet

Krkonošský národní park v létě Tip na výlet

Jeden z našich nejkrásnějších národních parků byl vyhlášen 17. května 1963. Nekonečné možnosti pěší i cykloturistiky uspokojí jak zdatné sportovce, krájející svými pahorkami kilometry jako máslo, tak i každého, kdo touží po klidné procházce nádhernou krkonošskou přírodou. Bohatý kulturní život místních středisek nabídne odpočinek vašim nohám a zaměstná vaši hlavu. Tak jako tak, Krkonoše jsou ideálním místem pro výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívejte si chvíle klidu i zábavy.

Největší lákadla Krkonoš:

  • Nejvyšší hora České republiky Sněžka
  • Mumlavský vodopád
  • Stezka korunami stromů Krkonoše
  • Nevynechejte ani Černohorské rašeliniště, Krkonošské muzeum v Jilemnici, procházku k prameni Labe a Labský vodopád.

Mezi nejvýznamnější obce Krkonoš patří Harrachov, Janské Lázně, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou či Rokytnice nad Jizerou. V Janských lázních si můžete užít procházky po místní kolonádě nebo se vyvézt kabinovou lanovou na vrchol Černé hory. V Harrachově navštivte muzeum skla a ve Špindlerově Mlýně zamiřte za relaxací do aquaparku.

Více informací
Stezka korunami stromů Krkonoše
Mumlavský vodopád
Aquapark Špindlerův Mlýn