Vydejte se na jižní Moravu - kraje slunce, vína a pohostinnosti. Ubytováni budete v Penzionu U Palečků, který vám kromě útulných a moderně vybavených pokojů pro dvě osoby, nabídne i chutné snídaně, večer s moravským rautem, ochutnávkou vín a k tomu neomezenou konzumaci vybraných vín pro všechny. Čeká vás také prohlídka vinic a sklípku.

O ubytování

Na jižní Moravě v menší obci Zaječí najdete útulný rodinný Penzion U Palečků. Vydejte se na skvělý vinařský a relaxační pobyt právě sem a vezměte klidně celou rodinu. K vodní nádrži Nové Mlýny je to jen 5 km, výletů po okolních vinařstvích (či vinicích) se nebudete moci nabažit, a třeba ke Křivému jezeru či na Milovickou stráň to budete mít také jen okolo 5 km. Lednicko-valtický areál je na dosah ruky (12 km) a děti jistě potěší, že do Aqualandu Moravia je to odsud jen 15 minut autem.

Kde budete spát?

Ubytovat se můžete v jednom z moderních apartmánů. Všechny nedávno prošly rekonstrukcí a každý z nich má jinou kapacitu. Ubytovat se tedy můžete ve dvoulůžkovém až šestilůžkovém apartmánu s kuchyňkou, klimatizací a vlastní koupelnou se sprchou (v jednom pokoji je vana), umyvadlem a WC.

Na čem si pochutnáte?

Jelikož se jedná o rodinný penzion, úkoly majitelů jsou spravedlivě rozdělené. Paní Dana je skvělou kuchařkou a postará se o to, abyste si pochutnali na snídani formou bufetu i na večeři, kterou si vyberete dle denní nabídky. Pan Přemek vás zase rád provede degustací vín z vlastních vinic, navíc vám může poradit s tipy na výlety, anebo pro vás připravit další zajímavý program.

Penzion U Palečků

Nádražní 318 , Zaječí
Česká republika

+420 731 475 822

info@penzionupalecku.cz

Check In
14:00 - 18:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček po domluvě za poplatek 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Sauna
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdálenost od jezera
4,1 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
14,4 km

Tipy na výlet

Jižní Morava Tip na výlet

Jižní Morava je regionem mnoha podob. Její metropolí je Brno, ale najdete zde také malé moravské Toskánsko, tajemnou krasovou oblast, světově nejrozsáhlejší parky Lednicko-valtického areálu, vinařskou Pálavu či folklorní Slovácko - a to ještě ani není všechno.

Co lidé na jižní Moravě navštěvují nejčastěji:

  • Aqualand Moravia
  • Lednicko-valtický areál
  • ZOO Brno

Co by vám ale rozhodně také nemělo ujít:

  • Vila Tugendhat
  • Moravský kras
  • Zámek Slavkov u Brna a Mohyla míru
  • Westernové městečko Boskovice
  • Zámek Mikulov

A mnoho a mnoho dalšího. S dětmi můžete například vyrazit do pohádkového podzemí ve Znojmě či DinoParku ve Vyškově. Pokud si ale jedete na jižní Moravu od dětí trochu odpočinout, rozhodně nezapomeňte navštívit vinné sklepy ve Valticích či v Hustopečích (a ochutnat proslulou hustopečskou mandlovici).

Více informací
Lednicko-valtický areál
CHKO Pálava
Aqualand Moravia